ImpexInvest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47927429
DIČ: 2024149919
IČ DPH: SK2024149919
Štúrova 11, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štúrova 11, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 16. 10. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 11. 2022
Spisová značka: Sro/100850/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; administratívne služby; prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Inna Babenko od 25. 1. 2018
    konateľ
  • Vladyslav Holub od 25. 1. 2018
    konateľ
  • Yurii Holub od 25. 1. 2018
    konateľ
  • Ruslan Golub od 13. 2. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ImpexInvest s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 153,3 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 7,7 mil. €.

7,7 mil. €
Tržby
153,3 tis. €
Zisk
7,9 mil. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
1,0 mil. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
1,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 204,6 tis., 2022 −11,7 tis., 2023 66,9 tis., 2024 166,6 tis., 2025 153,3 tis.2021204,6 tis.2022−11,7 tis.202366,9 tis.2024166,6 tis.2025153,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,9 mil., 2022 2,9 mil., 2023 3,7 mil., 2024 9,0 mil., 2025 7,7 mil.20218,9 mil.20222,9 mil.20233,7 mil.20249,0 mil.20257,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,7 mil. € 153,3 tis. €
2024 9,0 mil. € 166,6 tis. €
2023 3,7 mil. € 66,9 tis. €
2022 2,9 mil. € -11,7 tis. €
2021 8,9 mil. € 204,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky1,5 mil. €
  • Finančné účty78,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov868,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie153,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky367 €
  • Krátkodobé záväzky562,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ImpexInvest s.r.o. v konkurze?

ImpexInvest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ImpexInvest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ImpexInvest s.r.o. tržby 7,7 mil. €.

Je firma ImpexInvest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ImpexInvest s.r.o. dosiahla zisk 153,3 tis. €.

Je ImpexInvest s.r.o. platiteľom DPH?

ImpexInvest s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ImpexInvest s.r.o. sídli?

ImpexInvest s.r.o. má sídlo na adrese Štúrova 11, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026