AC INVESTMENTS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47850833
DIČ: 2024118745
IČ DPH: SK2024118745
Športová 539, Moravany nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Športová 539, Moravany nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 17. 7. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2014
Spisová značka: Sro/34695/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomír Ivanov od 17. 7. 2014
    konateľ
  • Vanguard trust o.z. od 10. 2. 2023
    spoločník
  • Ing. Ľubomír Ivanov od 17. 7. 2014
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AC INVESTMENTS, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 5,3 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 108,9 tis. €.

108,9 tis. €
Tržby
5,3 tis. €
Zisk
275,2 tis. €
Celkové výnosy
1,7 mil. €
Aktíva
219,8 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
77,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,1 tis., 2022 9,6 tis., 2023 35,1 tis., 2024 39,9 tis., 2025 5,3 tis.202130,1 tis.20229,6 tis.202335,1 tis.202439,9 tis.20255,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 63,3 tis., 2022 81,6 tis., 2023 83,4 tis., 2024 85,7 tis., 2025 108,9 tis.202163,3 tis.202281,6 tis.202383,4 tis.202485,7 tis.2025108,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 108,9 tis. € 5,3 tis. €
2024 85,7 tis. € 39,9 tis. €
2023 83,4 tis. € 35,1 tis. €
2022 81,6 tis. € 9,6 tis. €
2021 63,3 tis. € 30,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok756,1 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok385,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky54,1 tis. €
  • Finančné účty472,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy22,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov186,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AC INVESTMENTS, s.r.o. v konkurze?

AC INVESTMENTS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AC INVESTMENTS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AC INVESTMENTS, s.r.o. tržby 108,9 tis. €.

Je firma AC INVESTMENTS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AC INVESTMENTS, s.r.o. dosiahla zisk 5,3 tis. €.

Je AC INVESTMENTS, s.r.o. platiteľom DPH?

AC INVESTMENTS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AC INVESTMENTS, s.r.o. sídli?

AC INVESTMENTS, s.r.o. má sídlo na adrese Športová 539, Moravany nad Váhom, 922 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026