JURA & Partners s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47867167
DIČ: 2024126621
Slnečná 3472/1, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slnečná 3472/1, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 14. 8. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/34791/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Juraj Zapletal od 14. 8. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JURA & Partners s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 10,5 tis. € a tržby jej narástli o 255 % na 12,4 tis. €.

12,4 tis. €
Tržby
10,5 tis. €
Zisk
15,3 tis. €
Aktíva
13,4 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 337, 2022 745, 2023 836, 2024 350, 2025 10,5 tis.2021337202274520238362024350202510,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 780, 2022 1,6 tis., 2023 1,0 tis., 2024 3,5 tis., 2025 12,4 tis.202178020221,6 tis.20231,0 tis.20243,5 tis.202512,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,4 tis. € 10,5 tis. €
2024 3,5 tis. € 350 €
2023 1,0 tis. € 836 €
2022 1,6 tis. € 745 €
2021 780 € 337 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,4 tis. €
  • Záväzky1,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JURA & Partners s.r.o. v konkurze?

JURA & Partners s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JURA & Partners s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JURA & Partners s.r.o. tržby 12,4 tis. €.

Je firma JURA & Partners s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JURA & Partners s.r.o. dosiahla zisk 10,5 tis. €.

Kde firma JURA & Partners s.r.o. sídli?

JURA & Partners s.r.o. má sídlo na adrese Slnečná 3472/1, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026