MUDr. Daniela Gombarčíková, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47729015
DIČ: 2024062029
Opatovce nad Nitrou 482, Opatovce nad Nitrou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Opatovce nad Nitrou 482, Opatovce nad Nitrou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 28. 3. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/30378/R
Predmet podnikania (výber): Výkon povolania zubný lekár v špecializačnom odbore stomatológia; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoo…; Administratívne služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDR. Daniela Gombarčíková od 28. 3. 2014
    konateľspoločník
  • MUDr. Petra Pecháčová od 28. 3. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Daniela Gombarčíková, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 5,2 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 85,7 tis. €.

85,7 tis. €
Tržby
5,2 tis. €
Strata
78,4 tis. €
Aktíva
11,4 tis. €
Vlastné imanie
85 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,1 tis., 2022 868, 2023 4,6 tis., 2024 17,8 tis., 2025 −5,2 tis.2021−10,1 tis.202286820234,6 tis.202417,8 tis.2025−5,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 63,8 tis., 2022 76,4 tis., 2023 83,6 tis., 2024 104,0 tis., 2025 85,7 tis.202163,8 tis.202276,4 tis.202383,6 tis.2024104,0 tis.202585,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 85,7 tis. € -5,2 tis. €
2024 104,0 tis. € 17,8 tis. €
2023 83,6 tis. € 4,6 tis. €
2022 76,4 tis. € 868 €
2021 63,8 tis. € -10,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,4 tis. €
  • Záväzky67,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Daniela Gombarčíková, s.r.o. v konkurze?

MUDr. Daniela Gombarčíková, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Daniela Gombarčíková, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Daniela Gombarčíková, s.r.o. tržby 85,7 tis. €.

Je firma MUDr. Daniela Gombarčíková, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Daniela Gombarčíková, s.r.o. vykázala stratu 5,2 tis. €.

Kde firma MUDr. Daniela Gombarčíková, s.r.o. sídli?

MUDr. Daniela Gombarčíková, s.r.o. má sídlo na adrese Opatovce nad Nitrou 482, Opatovce nad Nitrou, 972 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026