way Travel, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47625082
DIČ: 2023994082
IČ DPH: SK2023994082
Štefánikova 890/33, Bratislava - mestská časť Staré mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefánikova 890/33, Bratislava - mestská časť Staré mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.39
Dátum vzniku: 11. 1. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2014
Spisová značka: Sro/96104/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Cagáň od 11. 1. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť way Travel, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 16 % na 2,1 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 30,6 tis. €.

30,6 tis. €
Tržby
2,1 tis. €
Zisk
62,5 tis. €
Aktíva
60,0 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,7 tis., 2022 9,0 tis., 2023 −4,7 tis., 2024 2,5 tis., 2025 2,1 tis.20216,7 tis.20229,0 tis.2023−4,7 tis.20242,5 tis.20252,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,0 tis., 2022 64,2 tis., 2023 78,2 tis., 2024 53,1 tis., 2025 30,6 tis.202137,0 tis.202264,2 tis.202378,2 tis.202453,1 tis.202530,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 30,6 tis. € 2,1 tis. €
2024 53,1 tis. € 2,5 tis. €
2023 78,2 tis. € -4,7 tis. €
2022 64,2 tis. € 9,0 tis. €
2021 37,0 tis. € 6,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie60,0 tis. €
  • Záväzky2,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma way Travel, s. r. o. v konkurze?

way Travel, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma way Travel, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala way Travel, s. r. o. tržby 30,6 tis. €.

Je firma way Travel, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 way Travel, s. r. o. dosiahla zisk 2,1 tis. €.

Je way Travel, s. r. o. platiteľom DPH?

way Travel, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma way Travel, s. r. o. sídli?

way Travel, s. r. o. má sídlo na adrese Štefánikova 890/33, Bratislava - mestská časť Staré mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026