ŤAŽKÁ PARTIA spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47654597
DIČ: 2024040799
IČ DPH: SK2024040799
Na kopci 34, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na kopci 34, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 26. 2. 2014
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2014
Spisová značka: Sro/97513/B
Predmet podnikania (výber): sťahovacie služby; sprostredkovanie dopravy v rozsahu voľnej živnosti; prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Špirka od 26. 2. 2014
    konateľspoločník
  • Pavel Arpai od 26. 2. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŤAŽKÁ PARTIA spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 58 % na 12,8 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 74,8 tis. €.

74,8 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Zisk
63,1 tis. €
Aktíva
54,9 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,8 tis., 2022 1,6 tis., 2023 5,1 tis., 2024 30,1 tis., 2025 12,8 tis.2021−4,8 tis.20221,6 tis.20235,1 tis.202430,1 tis.202512,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 77,2 tis., 2022 76,7 tis., 2023 74,9 tis., 2024 98,6 tis., 2025 74,8 tis.202177,2 tis.202276,7 tis.202374,9 tis.202498,6 tis.202574,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 74,8 tis. € 12,8 tis. €
2024 98,6 tis. € 30,1 tis. €
2023 74,9 tis. € 5,1 tis. €
2022 76,7 tis. € 1,6 tis. €
2021 77,2 tis. € -4,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie54,9 tis. €
  • Záväzky8,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŤAŽKÁ PARTIA spol. s r.o. v konkurze?

ŤAŽKÁ PARTIA spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŤAŽKÁ PARTIA spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŤAŽKÁ PARTIA spol. s r.o. tržby 74,8 tis. €.

Je firma ŤAŽKÁ PARTIA spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŤAŽKÁ PARTIA spol. s r.o. dosiahla zisk 12,8 tis. €.

Je ŤAŽKÁ PARTIA spol. s r.o. platiteľom DPH?

ŤAŽKÁ PARTIA spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŤAŽKÁ PARTIA spol. s r.o. sídli?

ŤAŽKÁ PARTIA spol. s r.o. má sídlo na adrese Na kopci 34, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026