MÍŠA Dental Care s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47579901
DIČ: 2023963590
Nová 236, Liptovský Ján

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nová 236, Liptovský Ján Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 17. 12. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/61387/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Michala Melnová od 18. 6. 2020
    konateľspoločník
  • Mgr. Jaroslav Melna od 6. 5. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MÍŠA Dental Care s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 391 % na 16,4 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 294,4 tis. €.

294,4 tis. €
Tržby
16,4 tis. €
Zisk
294,4 tis. €
Celkové výnosy
142,3 tis. €
Aktíva
83,6 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
63,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,6 tis., 2022 5,4 tis., 2023 13,1 tis., 2024 3,3 tis., 2025 16,4 tis.202111,6 tis.20225,4 tis.202313,1 tis.20243,3 tis.202516,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 211,0 tis., 2022 252,7 tis., 2023 290,8 tis., 2024 270,7 tis., 2025 294,4 tis.2021211,0 tis.2022252,7 tis.2023290,8 tis.2024270,7 tis.2025294,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 294,4 tis. € 16,4 tis. €
2024 270,7 tis. € 3,3 tis. €
2023 290,8 tis. € 13,1 tis. €
2022 252,7 tis. € 5,4 tis. €
2021 211,0 tis. € 11,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,2 tis. €
  • Zásoby992 €
  • Krátkodobé pohľadávky33,1 tis. €
  • Finančné účty54,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov61,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,4 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky10,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky31,8 tis. €
  • Bankové úvery14,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MÍŠA Dental Care s.r.o. v konkurze?

MÍŠA Dental Care s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MÍŠA Dental Care s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MÍŠA Dental Care s.r.o. tržby 294,4 tis. €.

Je firma MÍŠA Dental Care s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MÍŠA Dental Care s.r.o. dosiahla zisk 16,4 tis. €.

Kde firma MÍŠA Dental Care s.r.o. sídli?

MÍŠA Dental Care s.r.o. má sídlo na adrese Nová 236, Liptovský Ján, 032 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026