FireSecure Projects s. r. o.

Aktívna spoločnosť
Odvetvie (NACE): Kovanie, lisovanie, razenie a valcovanie kovov; prášková metalurgia 25.53 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie zváracích prác; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Základné údaje

IČO: 47507233
DIČ: 2023918226
Chmelová 283/39, TopoľčanyZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 31. 10. 2013
Spisová značka: Sro/29345/R
Základné imanie: 5,0 tis. €

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dagmar Sakáčová od 21. 9. 2026
    konateľ
  • Ing. Matúš Sakáč od 21. 9. 2026
    konateľ
  • DS Genesis s. r. o. od 9. 10. 2026
    spoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Milan Sakáčkonateľ, spoločník31. 10. 2013 – 8. 10. 2026

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FireSecure Projects s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 1,5 tis. €.

0 €
Tržby
1,5 tis. €
Zisk
2,5 tis. €
Celkové výnosy
6,1 tis. €
Aktíva
5,7 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
25,3 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,9 tis., 2022 2,9 tis., 2023 −4,0 tis., 2024 −2,4 tis., 2025 1,5 tis.20213,9 tis.20222,9 tis.2023−4,0 tis.2024−2,4 tis.20251,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,2 tis., 2022 32,3 tis., 2023 750, 2024 622, 2025 0202134,2 tis.202232,3 tis.2023750202462220250
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 2,5 tis.20252,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 3402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € 1,5 tis. €
2024 622 € -2,4 tis. €
2023 750 € -4,0 tis. €
2022 32,3 tis. € 2,9 tis. €
2021 34,2 tis. € 3,9 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Finančné účty6,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-1,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky430 €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 27,2 % −57,5 % −61,3 % 27,3 % 51,1 % −24,7 % −41,3 % −74,3 % 0,3 % −7,9 % 59,3 % −53,9 %
Návratnosť aktív (ROA) 25,3 % −46,6 % −55,3 % 21,4 % 34,5 % −10,4 % −17,0 % −20,0 % 0,1 % −4,4 % 25,3 % −8,5 %
Celková zadlženosť 7,1 % 19,0 % 9,8 % 21,8 % 32,6 % 57,8 % 58,8 % 73,1 % 67,9 % 44,8 % 57,4 % 84,2 %
Daň z príjmov 340 € — — — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 6 096 €
014 B. Obežný majetok 6 096 €
021 B.IV. Finančný majetok 6 096 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 6 096 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 6 096 €
025 A. Vlastné imanie 5 666 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 500 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov −1 377 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 1 543 €
034 B. Záväzky 430 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 430 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 430 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 2 506 €
006 V. Tržby z predaja dlhodobého nehmotného majetku, dlhodobého hmotného majetku a materiálu 2 000 €
007 VI. Ostatné výnosy z hospodárskej činnosti 506 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 503 €
010 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 213 €
011 C. Služby 124 €
013 E. Dane a poplatky 91 €
017 I. Ostatné náklady na hospodársku činnosť 75 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti 2 003 €
019 Pridaná hodnota −337 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 120 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 120 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −120 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením 1 883 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 1 543 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • MS-WELDING s.r.o.31. 10. 2013 – 8. 10. 2026

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FireSecure Projects s. r. o. v konkurze?

FireSecure Projects s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma FireSecure Projects s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FireSecure Projects s. r. o. dosiahla zisk 1,5 tis. €.

Kde firma FireSecure Projects s. r. o. sídli?

FireSecure Projects s. r. o. má sídlo na adrese Chmelová 283/39, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026