MUDr. Ľubor Péči, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47454164
DIČ: 2023876437
Slnečná 891/27, Dolné Lovčice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slnečná 891/27, Dolné Lovčice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 28. 9. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/32702/T
Predmet podnikania (výber): čistiace a upratovacie služby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Ľubor Péči od 28. 9. 2013
    konateľspoločník
  • Mgr. Rodana Péčiová od 1. 6. 2014
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Ľubor Péči, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 122 % na 253,2 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 295,7 tis. €.

295,7 tis. €
Tržby
253,2 tis. €
Zisk
589,5 tis. €
Celkové výnosy
311,8 tis. €
Aktíva
258,7 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
81,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 109,6 tis., 2022 108,6 tis., 2023 111,8 tis., 2024 114,2 tis., 2025 253,2 tis.2021109,6 tis.2022108,6 tis.2023111,8 tis.2024114,2 tis.2025253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 238,5 tis., 2022 244,1 tis., 2023 288,0 tis., 2024 292,4 tis., 2025 295,7 tis.2021238,5 tis.2022244,1 tis.2023288,0 tis.2024292,4 tis.2025295,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 295,7 tis. € 253,2 tis. €
2024 292,4 tis. € 114,2 tis. €
2023 288,0 tis. € 111,8 tis. €
2022 244,1 tis. € 108,6 tis. €
2021 238,5 tis. € 109,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok7,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky260,0 tis. €
  • Finančné účty38,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie253,2 tis. €
  • Rezervy3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky46,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Ľubor Péči, s.r.o. v konkurze?

MUDr. Ľubor Péči, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Ľubor Péči, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Ľubor Péči, s.r.o. tržby 295,7 tis. €.

Je firma MUDr. Ľubor Péči, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Ľubor Péči, s.r.o. dosiahla zisk 253,2 tis. €.

Kde firma MUDr. Ľubor Péči, s.r.o. sídli?

MUDr. Ľubor Péči, s.r.o. má sídlo na adrese Slnečná 891/27, Dolné Lovčice, 919 27.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026