TRACK CLAIM SLOVAKIA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47436174
DIČ: 2023902155
IČ DPH: SK2023902155
Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 3. 10. 2013
Základné imanie: 130,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2017
Spisová značka: Sro/92560/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Pavol Ondruška od 30. 11. 2018
    konateľ
  • Ing. Stanislav Vasiľko od 25. 5. 2022
    spoločník
  • RESPECT RE s.r.o. od 26. 7. 2019
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRACK CLAIM SLOVAKIA s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 97 % na 586 € a tržby jej narástli o 7 % na 244,6 tis. €.

244,6 tis. €
Tržby
586 €
Zisk
247,2 tis. €
Celkové výnosy
132,0 tis. €
Aktíva
78,2 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť
51,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −15,1 tis., 2022 4,3 tis., 2023 21,0 tis., 2024 17,2 tis., 2025 5862021−15,1 tis.20224,3 tis.202321,0 tis.202417,2 tis.2025586
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 307,6 tis., 2022 203,7 tis., 2023 221,0 tis., 2024 228,5 tis., 2025 244,6 tis.2021307,6 tis.2022203,7 tis.2023221,0 tis.2024228,5 tis.2025244,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 244,6 tis. € 586 €
2024 228,5 tis. € 17,2 tis. €
2023 221,0 tis. € 21,0 tis. €
2022 203,7 tis. € 4,3 tis. €
2021 307,6 tis. € -15,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok924 €
  • Zásoby38 €
  • Krátkodobé pohľadávky69,5 tis. €
  • Finančné účty61,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie130,0 tis. €
  • Fondy zo zisku4,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-57,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie586 €
  • Rezervy14,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky735 €
  • Krátkodobé záväzky38,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRACK CLAIM SLOVAKIA s.r.o. v konkurze?

TRACK CLAIM SLOVAKIA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRACK CLAIM SLOVAKIA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRACK CLAIM SLOVAKIA s.r.o. tržby 244,6 tis. €.

Je firma TRACK CLAIM SLOVAKIA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRACK CLAIM SLOVAKIA s.r.o. dosiahla zisk 586 €.

Je TRACK CLAIM SLOVAKIA s.r.o. platiteľom DPH?

TRACK CLAIM SLOVAKIA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRACK CLAIM SLOVAKIA s.r.o. sídli?

TRACK CLAIM SLOVAKIA s.r.o. má sídlo na adrese Námestie Mateja Korvína 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026