MB FINANCE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47436212
DIČ: 2023901880
IČ DPH: SK2023901880
Šoltésovej 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šoltésovej 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 3. 10. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2017
Spisová značka: Sro/92575/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Benko od 21. 7. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MB FINANCE, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 48,9 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 144,4 tis. €.

144,4 tis. €
Tržby
48,9 tis. €
Zisk
145,3 tis. €
Celkové výnosy
333,2 tis. €
Aktíva
281,5 tis. €
Vlastné imanie
16 %
Celková zadlženosť
57,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,6 tis., 2022 8,4 tis., 2023 65,6 tis., 2024 61,8 tis., 2025 48,9 tis.202112,6 tis.20228,4 tis.202365,6 tis.202461,8 tis.202548,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,0 tis., 2022 50,0 tis., 2023 172,0 tis., 2024 160,5 tis., 2025 144,4 tis.202142,0 tis.202250,0 tis.2023172,0 tis.2024160,5 tis.2025144,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 144,4 tis. € 48,9 tis. €
2024 160,5 tis. € 61,8 tis. €
2023 172,0 tis. € 65,6 tis. €
2022 50,0 tis. € 8,4 tis. €
2021 42,0 tis. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok289,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok250 €
  • Krátkodobé pohľadávky14,8 tis. €
  • Finančné účty28,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie349 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov227,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie48,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky51,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MB FINANCE, s. r. o. v konkurze?

MB FINANCE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MB FINANCE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MB FINANCE, s. r. o. tržby 144,4 tis. €.

Je firma MB FINANCE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MB FINANCE, s. r. o. dosiahla zisk 48,9 tis. €.

Je MB FINANCE, s. r. o. platiteľom DPH?

MB FINANCE, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MB FINANCE, s. r. o. sídli?

MB FINANCE, s. r. o. má sídlo na adrese Šoltésovej 14, Bratislava, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026