BŠ MEDICAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47231220
DIČ: 2023143705
Francúzska 184/11, Tlmače

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Francúzska 184/11, Tlmače Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 10. 11. 2010
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27773/N
Predmet podnikania (výber): ambulancia všeobecného lekárstva; poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracova…; poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Sklenár od 27. 6. 2023
    konateľ
  • MUDr. Elena Sklenárová od 28. 4. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BŠ MEDICAL s.r.o. v roku 2025 udržala zisk 139,8 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 357,6 tis. €.

357,6 tis. €
Tržby
139,8 tis. €
Zisk
357,6 tis. €
Celkové výnosy
174,4 tis. €
Aktíva
145,3 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
89,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 69,7 tis., 2022 91,9 tis., 2023 124,6 tis., 2024 140,4 tis., 2025 139,8 tis.202169,7 tis.202291,9 tis.2023124,6 tis.2024140,4 tis.2025139,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 188,5 tis., 2022 212,3 tis., 2023 279,4 tis., 2024 326,9 tis., 2025 357,6 tis.2021188,5 tis.2022212,3 tis.2023279,4 tis.2024326,9 tis.2025357,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 357,6 tis. € 139,8 tis. €
2024 326,9 tis. € 140,4 tis. €
2023 279,4 tis. € 124,6 tis. €
2022 212,3 tis. € 91,9 tis. €
2021 188,5 tis. € 69,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok45,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky39,5 tis. €
  • Finančné účty89,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie139,8 tis. €
  • Rezervy6,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky20,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BŠ MEDICAL s.r.o. v konkurze?

BŠ MEDICAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BŠ MEDICAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BŠ MEDICAL s.r.o. tržby 357,6 tis. €.

Je firma BŠ MEDICAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BŠ MEDICAL s.r.o. dosiahla zisk 139,8 tis. €.

Kde firma BŠ MEDICAL s.r.o. sídli?

BŠ MEDICAL s.r.o. má sídlo na adrese Francúzska 184/11, Tlmače, 935 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026