HIRAR company s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47210770
DIČ: 2023804200
IČ DPH: SK2023804200
A.Gwerkovej 8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A.Gwerkovej 8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.13
Dátum vzniku: 28. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/90125/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť; Výroba bižutérie a suvenírov; Výroba sviečok …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Rastislav Hruškovič od 28. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť HIRAR company s.r.o. v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 18,0 tis. € a tržby jej klesli o 99 % na 2,6 tis. €.

2,6 tis. €
Tržby
18,0 tis. €
Strata
36,5 tis. €
Aktíva
22,5 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 −3,0 tis., 2021 5,5 tis., 2022 22,2 tis., 2023 8,4 tis., 2024 −18,0 tis.2020−3,0 tis.20215,5 tis.202222,2 tis.20238,4 tis.2024−18,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 232,5 tis., 2021 308,3 tis., 2022 276,0 tis., 2023 172,8 tis., 2024 2,6 tis.2020232,5 tis.2021308,3 tis.2022276,0 tis.2023172,8 tis.20242,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 2,6 tis. € -18,0 tis. €
2023 172,8 tis. € 8,4 tis. €
2022 276,0 tis. € 22,2 tis. €
2021 308,3 tis. € 5,5 tis. €
2020 232,5 tis. € -3,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie22,5 tis. €
  • Záväzky14,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HIRAR company s.r.o. v konkurze?

HIRAR company s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HIRAR company s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala HIRAR company s.r.o. tržby 2,6 tis. €.

Je firma HIRAR company s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 HIRAR company s.r.o. vykázala stratu 18,0 tis. €.

Je HIRAR company s.r.o. platiteľom DPH?

HIRAR company s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HIRAR company s.r.o. sídli?

HIRAR company s.r.o. má sídlo na adrese A.Gwerkovej 8, Bratislava, 851 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026