DENTAL TREND, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35720191
DIČ: 2020266974
IČ DPH: SK2020266974
Antolská 4/3721, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Antolská 4/3721, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.50
Dátum vzniku: 30. 5. 1997
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 1997
Spisová značka: Sro/14874/B
Predmet podnikania (výber): montáž, oprava a údržba lekárskych prístrojov, nástrojov a zdravotníckych potrieb; nákup, predaj a sprostredkovanie priemyselného materiálu, poľnohospodárskych produktov a balených potravín; sprostredkovanie kúpy a predaja polotovarov a doplnkového tovaru …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Karol Németh od 15. 9. 2026
    konateľspoločník
  • Richard Sass od 7. 9. 2026
    konateľ
  • Tilda Sass od 14. 6. 2023
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DENTAL TREND, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 88 % na 6,9 tis. € a tržby jej klesli o 52 % na 168,3 tis. €.

168,3 tis. €
Tržby
6,9 tis. €
Zisk
167,3 tis. €
Aktíva
49,2 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 40,4 tis., 2022 40,5 tis., 2023 17,8 tis., 2024 56,5 tis., 2025 6,9 tis.202140,4 tis.202240,5 tis.202317,8 tis.202456,5 tis.20256,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 308,9 tis., 2022 341,2 tis., 2023 275,3 tis., 2024 349,7 tis., 2025 168,3 tis.2021308,9 tis.2022341,2 tis.2023275,3 tis.2024349,7 tis.2025168,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 168,3 tis. € 6,9 tis. €
2024 349,7 tis. € 56,5 tis. €
2023 275,3 tis. € 17,8 tis. €
2022 341,2 tis. € 40,5 tis. €
2021 308,9 tis. € 40,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie49,2 tis. €
  • Záväzky118,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DENTAL TREND, spol. s r.o. v konkurze?

DENTAL TREND, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DENTAL TREND, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DENTAL TREND, spol. s r.o. tržby 168,3 tis. €.

Je firma DENTAL TREND, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DENTAL TREND, spol. s r.o. dosiahla zisk 6,9 tis. €.

Je DENTAL TREND, spol. s r.o. platiteľom DPH?

DENTAL TREND, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DENTAL TREND, spol. s r.o. sídli?

DENTAL TREND, spol. s r.o. má sídlo na adrese Antolská 4/3721, Bratislava, 851 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026