FONTÁNA Podhájska, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47205270
DIČ: 2023791264
IČ DPH: SK2023791264
Senčianska 38A, Podhájska

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Senčianska 38A, Podhájska Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.11
Dátum vzniku: 7. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2023
Spisová značka: Sro/34444/N
Predmet podnikania (výber): dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Darina Tóthová od 7. 6. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FONTÁNA Podhájska, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 58 % na 14,1 tis. € a tržby jej klesli o 49 % na 34,2 tis. €.

34,2 tis. €
Tržby
14,1 tis. €
Zisk
34,7 tis. €
Celkové výnosy
255,6 tis. €
Aktíva
234,8 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť
61,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,1 tis., 2022 46,5 tis., 2023 48,9 tis., 2024 33,4 tis., 2025 14,1 tis.20216,1 tis.202246,5 tis.202348,9 tis.202433,4 tis.202514,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,3 tis., 2022 67,2 tis., 2023 80,5 tis., 2024 67,3 tis., 2025 34,2 tis.202112,3 tis.202267,2 tis.202380,5 tis.202467,3 tis.202534,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 34,2 tis. € 14,1 tis. €
2024 67,3 tis. € 33,4 tis. €
2023 80,5 tis. € 48,9 tis. €
2022 67,2 tis. € 46,5 tis. €
2021 12,3 tis. € 6,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok18,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,2 tis. €
  • Finančné účty224,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie885 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov215,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky6,5 tis. €
  • Bankové úvery14,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FONTÁNA Podhájska, s.r.o. v konkurze?

FONTÁNA Podhájska, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FONTÁNA Podhájska, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FONTÁNA Podhájska, s.r.o. tržby 34,2 tis. €.

Je firma FONTÁNA Podhájska, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FONTÁNA Podhájska, s.r.o. dosiahla zisk 14,1 tis. €.

Je FONTÁNA Podhájska, s.r.o. platiteľom DPH?

FONTÁNA Podhájska, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FONTÁNA Podhájska, s.r.o. sídli?

FONTÁNA Podhájska, s.r.o. má sídlo na adrese Senčianska 38A, Podhájska, 941 48.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026