Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 34126040
DIČ: 2020416200
IČ DPH: SK2020416200
Podhájska

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podhájska Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Športové, zábavné a rekreačné činnosti 93.29
Dátum vzniku: 21. 8. 1995
Základné imanie: 635,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1995
Spisová značka: Sro/1584/N
Predmet podnikania (výber): - pohostinská činnosť; - ubytovacie zariadenie; - cestovná kancelária, sprievodcovská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Kosiba od 6. 12. 2022
    konateľ
  • RNDr. Jozef Krajmer od 6. 12. 2022
    konateľ
  • Obec Podhájska od 15. 3. 2022
    spoločník
  • Ing. Miroslav Novák od 6. 12. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Ondrej Navrátil od 6. 12. 2022
    člen dozornej rady
  • Ing. Peter Ďuráč od 21. 12. 2018
    člen dozornej rady
  • Ing. Ľubica Juríková od 6. 12. 2022
    člen dozornej rady
  • Mgr. Juraj Melišek od 21. 12. 2018
    člen dozornej rady
  • PharmDr. Martin Navrátil od 6. 12. 2022
    člen dozornej rady
  • Stanislav Košán od 6. 12. 2022
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 721,9 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 8,4 mil. €.

8,4 mil. €
Tržby
721,9 tis. €
Zisk
8,5 mil. €
Celkové výnosy
15,4 mil. €
Aktíva
14,7 mil. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť
66,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,3 mil., 2022 972,9 tis., 2023 389,4 tis., 2024 779,4 tis., 2025 721,9 tis.2021−2,3 mil.2022972,9 tis.2023389,4 tis.2024779,4 tis.2025721,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 721,3 tis., 2022 5,6 mil., 2023 7,6 mil., 2024 8,3 mil., 2025 8,4 mil.2021721,3 tis.20225,6 mil.20237,6 mil.20248,3 mil.20258,4 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 8,4 mil. € 721,9 tis. €
2024 8,3 mil. € 779,4 tis. €
2023 7,6 mil. € 389,4 tis. €
2022 5,6 mil. € 972,9 tis. €
2021 721,3 tis. € -2,3 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok13,9 mil. €
  • Zásoby103,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky143,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky134,0 tis. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie19,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie635,4 tis. €
  • Kapitálové fondy1,4 mil. €
  • Fondy zo zisku63,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,9 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie721,9 tis. €
  • Rezervy84,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky48,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky566,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie141 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. v konkurze?

Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. tržby 8,4 mil. €.

Je firma Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. dosiahla zisk 721,9 tis. €.

Je Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. platiteľom DPH?

Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. sídli?

Termálne kúpalisko Podhájska, s.r.o. má sídlo na adrese Podhájska, 941 48.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026