Precision BV Nové Zámky, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47176415
DIČ: 2023802748
A. Hlinku 114/35, Maňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Hlinku 114/35, Maňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 13. 6. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/34468/N
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi – maloobchod alebo iným prevádzkovateľom živností – veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Monika Balážová od 25. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Precision BV Nové Zámky, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 14 % na 2,6 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 47,2 tis. €.

47,2 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
38,9 tis. €
Aktíva
38,3 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 2,1 tis., 2023 1,4 tis., 2024 3,1 tis., 2025 2,6 tis.20211,0 tis.20222,1 tis.20231,4 tis.20243,1 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,5 tis., 2022 29,7 tis., 2023 34,1 tis., 2024 38,0 tis., 2025 47,2 tis.202132,5 tis.202229,7 tis.202334,1 tis.202438,0 tis.202547,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,2 tis. € 2,6 tis. €
2024 38,0 tis. € 3,1 tis. €
2023 34,1 tis. € 1,4 tis. €
2022 29,7 tis. € 2,1 tis. €
2021 32,5 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie38,3 tis. €
  • Záväzky629 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Precision BV Nové Zámky, s.r.o. v konkurze?

Precision BV Nové Zámky, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Precision BV Nové Zámky, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Precision BV Nové Zámky, s.r.o. tržby 47,2 tis. €.

Je firma Precision BV Nové Zámky, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Precision BV Nové Zámky, s.r.o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Kde firma Precision BV Nové Zámky, s.r.o. sídli?

Precision BV Nové Zámky, s.r.o. má sídlo na adrese A. Hlinku 114/35, Maňa, 941 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026