PRECISION NOVÉ ZÁMKY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36565202
DIČ: 2021898373
A. Hlinku 114/35, Maňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Hlinku 114/35, Maňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 26. 10. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/15331/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živností; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností; administratívne práce …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Monika Balážová od 25. 5. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PRECISION NOVÉ ZÁMKY, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 235 % na 6,0 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 45,6 tis. €.

45,6 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
17,4 tis. €
Aktíva
16,2 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,7 tis., 2022 4,5 tis., 2023 501, 2024 1,8 tis., 2025 6,0 tis.20219,7 tis.20224,5 tis.202350120241,8 tis.20256,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 41,8 tis., 2022 34,4 tis., 2023 37,0 tis., 2024 39,6 tis., 2025 45,6 tis.202141,8 tis.202234,4 tis.202337,0 tis.202439,6 tis.202545,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,6 tis. € 6,0 tis. €
2024 39,6 tis. € 1,8 tis. €
2023 37,0 tis. € 501 €
2022 34,4 tis. € 4,5 tis. €
2021 41,8 tis. € 9,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,2 tis. €
  • Záväzky1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PRECISION NOVÉ ZÁMKY, s.r.o. v konkurze?

PRECISION NOVÉ ZÁMKY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PRECISION NOVÉ ZÁMKY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PRECISION NOVÉ ZÁMKY, s.r.o. tržby 45,6 tis. €.

Je firma PRECISION NOVÉ ZÁMKY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PRECISION NOVÉ ZÁMKY, s.r.o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Kde firma PRECISION NOVÉ ZÁMKY, s.r.o. sídli?

PRECISION NOVÉ ZÁMKY, s.r.o. má sídlo na adrese A. Hlinku 114/35, Maňa, 941 45.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026