Praktická Ambulancia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47057271
DIČ: 2023714693
Kopčianska 8, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 8, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 461
Dátum vzniku: 31. 3. 1994
Základné imanie: 950,0 tis. €
Spisová značka: Sro/87837/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Balážik od 7. 3. 2013
    konateľ
  • JUDr. Ondrej Šestina od 7. 3. 2013
    konateľ
  • B2B Capital, s. r. o. od 6. 3. 2024
    spoločník
  • MARKET FOCUS, s.r.o. od 6. 3. 2024
    spoločník
  • PHF PrimaryCare a.s. od 31. 1. 2025
    spoločník
  • Ing. Marcel Kotásek od 31. 1. 2025
    člen dozornej rady
  • JUDr. Šimon Meliš od 31. 1. 2025
    člen dozornej rady
  • Mgr. Petr Žižka od 31. 1. 2025
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Praktická Ambulancia, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 188,9 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 4,7 mil. €.

4,7 mil. €
Tržby
188,9 tis. €
Strata
4,8 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
566,6 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
69,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,0 tis., 2022 1,7 tis., 2023 73,4 tis., 2024 52,5 tis., 2025 −188,9 tis.202124,0 tis.20221,7 tis.202373,4 tis.202452,5 tis.2025−188,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,5 mil., 2022 3,0 mil., 2023 3,9 mil., 2024 4,4 mil., 2025 4,7 mil.20212,5 mil.20223,0 mil.20233,9 mil.20244,4 mil.20254,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,7 mil. € -188,9 tis. €
2024 4,4 mil. € 52,5 tis. €
2023 3,9 mil. € 73,4 tis. €
2022 3,0 mil. € 1,7 tis. €
2021 2,5 mil. € 24,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,1 mil. €
  • Dlhodobý hmotný majetok503,2 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky81,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky450,2 tis. €
  • Finančné účty251,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie32,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie950,0 tis. €
  • Fondy zo zisku8,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-203,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-188,9 tis. €
  • Rezervy123,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky178,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky385,2 tis. €
  • Bankové úvery846 €
  • Časové rozlíšenie1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Praktická Ambulancia, s. r. o. v konkurze?

Praktická Ambulancia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Praktická Ambulancia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Praktická Ambulancia, s. r. o. tržby 4,7 mil. €.

Je firma Praktická Ambulancia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Praktická Ambulancia, s. r. o. vykázala stratu 188,9 tis. €.

Kde firma Praktická Ambulancia, s. r. o. sídli?

Praktická Ambulancia, s. r. o. má sídlo na adrese Kopčianska 8, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026