Oravec KOVO, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46949020
DIČ: 2023668086
IČ DPH: SK2023668086
Zemianske Lieskové 308, Melčice-Lieskové

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zemianske Lieskové 308, Melčice-Lieskové Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 1. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2013
Spisová značka: Sro/27445/R
Predmet podnikania (výber): Výroba strojov pre hospodárske odvetvia; Kovoobrábanie; Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dalibor Oravec od 1. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Oravec KOVO, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 4 % na 10,2 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 713,5 tis. €.

713,5 tis. €
Tržby
10,2 tis. €
Zisk
726,5 tis. €
Celkové výnosy
867,0 tis. €
Aktíva
718,5 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
56,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,2 tis., 2022 9,7 tis., 2023 2,4 tis., 2024 10,6 tis., 2025 10,2 tis.20219,2 tis.20229,7 tis.20232,4 tis.202410,6 tis.202510,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 864,9 tis., 2022 1,1 mil., 2023 842,6 tis., 2024 664,5 tis., 2025 713,5 tis.2021864,9 tis.20221,1 mil.2023842,6 tis.2024664,5 tis.2025713,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 713,5 tis. € 10,2 tis. €
2024 664,5 tis. € 10,6 tis. €
2023 842,6 tis. € 2,4 tis. €
2022 1,1 mil. € 9,7 tis. €
2021 864,9 tis. € 9,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok795,4 tis. €
  • Zásoby5,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky52,3 tis. €
  • Finančné účty12,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov702,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie10,2 tis. €
  • Rezervy6,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky38,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky34,4 tis. €
  • Bankové úvery68,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Oravec KOVO, s. r. o. v konkurze?

Oravec KOVO, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Oravec KOVO, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Oravec KOVO, s. r. o. tržby 713,5 tis. €.

Je firma Oravec KOVO, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Oravec KOVO, s. r. o. dosiahla zisk 10,2 tis. €.

Je Oravec KOVO, s. r. o. platiteľom DPH?

Oravec KOVO, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Oravec KOVO, s. r. o. sídli?

Oravec KOVO, s. r. o. má sídlo na adrese Zemianske Lieskové 308, Melčice-Lieskové, 913 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026