METAL COLOR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46957766
DIČ: 2023678569
IČ DPH: SK2023678569
Trenčianska Turná 685, Trenčianska Turná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčianska Turná 685, Trenčianska Turná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.62
Dátum vzniku: 8. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 8. 5. 2013
Spisová značka: Sro/27508/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Trnavský od 8. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť METAL COLOR s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 80 % na 3,2 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 364,8 tis. €.

364,8 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
365,0 tis. €
Celkové výnosy
178,9 tis. €
Aktíva
101,7 tis. €
Vlastné imanie
43 %
Celková zadlženosť
44,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,1 tis., 2022 10,3 tis., 2023 11,8 tis., 2024 16,3 tis., 2025 3,2 tis.202123,1 tis.202210,3 tis.202311,8 tis.202416,3 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 233,1 tis., 2022 344,3 tis., 2023 368,2 tis., 2024 395,3 tis., 2025 364,8 tis.2021233,1 tis.2022344,3 tis.2023368,2 tis.2024395,3 tis.2025364,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 364,8 tis. € 3,2 tis. €
2024 395,3 tis. € 16,3 tis. €
2023 368,2 tis. € 11,8 tis. €
2022 344,3 tis. € 10,3 tis. €
2021 233,1 tis. € 23,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky49,3 tis. €
  • Finančné účty75,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie647 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov93,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,2 tis. €
  • Rezervy4,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky44,1 tis. €
  • Bankové úvery27,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma METAL COLOR s.r.o. v konkurze?

METAL COLOR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma METAL COLOR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala METAL COLOR s.r.o. tržby 364,8 tis. €.

Je firma METAL COLOR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 METAL COLOR s.r.o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je METAL COLOR s.r.o. platiteľom DPH?

METAL COLOR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma METAL COLOR s.r.o. sídli?

METAL COLOR s.r.o. má sídlo na adrese Trenčianska Turná 685, Trenčianska Turná, 913 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026