Iba SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46948279
DIČ: 2023789471
IČ DPH: SK2023789471
Konventná 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Konventná 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 17. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 2. 11. 2018
Spisová značka: Sro/86718/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti Obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Stanislav Ontkoc od 17. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Iba SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 27 % na 35,4 tis. € a tržby jej klesli o 24 % na 196,3 tis. €.

196,3 tis. €
Tržby
35,4 tis. €
Zisk
213,6 tis. €
Aktíva
202,1 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,0 tis., 2022 27,1 tis., 2023 45,4 tis., 2024 48,6 tis., 2025 35,4 tis.202127,0 tis.202227,1 tis.202345,4 tis.202448,6 tis.202535,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 165,3 tis., 2022 198,1 tis., 2023 232,1 tis., 2024 257,1 tis., 2025 196,3 tis.2021165,3 tis.2022198,1 tis.2023232,1 tis.2024257,1 tis.2025196,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 196,3 tis. € 35,4 tis. €
2024 257,1 tis. € 48,6 tis. €
2023 232,1 tis. € 45,4 tis. €
2022 198,1 tis. € 27,1 tis. €
2021 165,3 tis. € 27,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie202,1 tis. €
  • Záväzky11,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Iba SK s. r. o. v konkurze?

Iba SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Iba SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Iba SK s. r. o. tržby 196,3 tis. €.

Je firma Iba SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Iba SK s. r. o. dosiahla zisk 35,4 tis. €.

Je Iba SK s. r. o. platiteľom DPH?

Iba SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Iba SK s. r. o. sídli?

Iba SK s. r. o. má sídlo na adrese Konventná 7, Bratislava, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026