CAMIONSERVICE NZ, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46943391
DIČ: 2023659902
IČ DPH: SK2023659902
Komárňanská cesta 23, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komárňanská cesta 23, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 12. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 3. 2013
Spisová značka: Sro/33266/N
Predmet podnikania (výber): diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. František Štefánik od 12. 12. 2012
    konateľprokuristaspoločník
  • Dominik Štefánik od 18. 12. 2024
    prokurista
  • Ing. Andrej Štefánik od 18. 12. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CAMIONSERVICE NZ, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 296 % na 42,2 tis. € a tržby jej klesli o 14 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
42,2 tis. €
Zisk
1,5 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
404,2 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
32,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 20,9 tis., 2022 65,7 tis., 2023 3,0 tis., 2024 10,7 tis., 2025 42,2 tis.202120,9 tis.202265,7 tis.20233,0 tis.202410,7 tis.202542,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,2 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,5 mil., 2025 1,3 mil.20211,1 mil.20221,2 mil.20231,3 mil.20241,5 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 42,2 tis. €
2024 1,5 mil. € 10,7 tis. €
2023 1,3 mil. € 3,0 tis. €
2022 1,2 mil. € 65,7 tis. €
2021 1,1 mil. € 20,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok848,7 tis. €
  • Zásoby34,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky251,3 tis. €
  • Finančné účty24,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy185,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov171,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie42,2 tis. €
  • Rezervy12,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky30,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky454,0 tis. €
  • Bankové úvery188,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie26,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CAMIONSERVICE NZ, s.r.o. v konkurze?

CAMIONSERVICE NZ, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CAMIONSERVICE NZ, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CAMIONSERVICE NZ, s.r.o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma CAMIONSERVICE NZ, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CAMIONSERVICE NZ, s.r.o. dosiahla zisk 42,2 tis. €.

Je CAMIONSERVICE NZ, s.r.o. platiteľom DPH?

CAMIONSERVICE NZ, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CAMIONSERVICE NZ, s.r.o. sídli?

CAMIONSERVICE NZ, s.r.o. má sídlo na adrese Komárňanská cesta 23, Nové Zámky, 940 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026