IZSÁK Company, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36558311
DIČ: 2021861875
Ďumbierska 4, Nové Zámky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ďumbierska 4, Nové Zámky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.11
Dátum vzniku: 1. 4. 2004
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/14562/N
Predmet podnikania (výber): Predaj, údržba a oprava motorových vozidiel (vrátane predaja jednostopových motorových vozidiel); Predaj súčiastok a príslušenstva dvojstopových a jednostopových motorových vozidiel; Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Izsák od 25. 5. 2022
    konateľspoločník
  • Irena Izsáková od 10. 6. 2022
    spoločník
  • Zsolt Izsák od 10. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2022

Spoločnosť IZSÁK Company, s.r.o. v roku 2022 sa prepadla zo zisku do straty 106,1 tis. € a tržby jej klesli o 60 % na 883,3 tis. €.

883,3 tis. €
Tržby
106,1 tis. €
Strata
1,9 mil. €
Aktíva
633,3 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2018 13,8 tis., 2019 14,4 tis., 2020 367, 2021 10,9 tis., 2022 −106,1 tis.201813,8 tis.201914,4 tis.2020367202110,9 tis.2022−106,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2018 4,0 mil., 2019 2,8 mil., 2020 2,2 mil., 2021 2,2 mil., 2022 883,3 tis.20184,0 mil.20192,8 mil.20202,2 mil.20212,2 mil.2022883,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2022 883,3 tis. € -106,1 tis. €
2021 2,2 mil. € 10,9 tis. €
2020 2,2 mil. € 367 €
2019 2,8 mil. € 14,4 tis. €
2018 4,0 mil. € 13,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2022

Pasíva

  • Vlastné imanie633,3 tis. €
  • Záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma IZSÁK Company, s.r.o. v konkurze?

IZSÁK Company, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma IZSÁK Company, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 mala IZSÁK Company, s.r.o. tržby 883,3 tis. €.

Je firma IZSÁK Company, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2022 IZSÁK Company, s.r.o. vykázala stratu 106,1 tis. €.

Kde firma IZSÁK Company, s.r.o. sídli?

IZSÁK Company, s.r.o. má sídlo na adrese Ďumbierska 4, Nové Zámky, 940 64.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026