NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46929720
DIČ: 2023648055
IČ DPH: SK2023648055
Kočovská 1923/6, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kočovská 1923/6, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.72
Dátum vzniku: 30. 11. 2012
Základné imanie: 1,5 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 18. 12. 2012
Spisová značka: Sro/27322/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Josef Malár od 30. 11. 2012
    konateľ
  • Jozef Kočka od 14. 9. 2017
    konateľ
  • NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. od 13. 10. 2022
    spoločník
  • Zuzana Halašková od 21. 3. 2024
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 11 % na 370,3 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 35,3 mil. €.

35,3 mil. €
Tržby
370,3 tis. €
Zisk
35,4 mil. €
Celkové výnosy
21,1 mil. €
Aktíva
11,2 mil. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
7,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,2 mil., 2022 3,1 mil., 2023 469,7 tis., 2024 417,3 tis., 2025 370,3 tis.20213,2 mil.20223,1 mil.2023469,7 tis.2024417,3 tis.2025370,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,5 mil., 2022 41,2 mil., 2023 37,8 mil., 2024 34,7 mil., 2025 35,3 mil.202130,5 mil.202241,2 mil.202337,8 mil.202434,7 mil.202535,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 35,3 mil. € 370,3 tis. €
2024 34,7 mil. € 417,3 tis. €
2023 37,8 mil. € 469,7 tis. €
2022 41,2 mil. € 3,1 mil. €
2021 30,5 mil. € 3,2 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok663 €
  • Dlhodobý hmotný majetok6,7 mil. €
  • Zásoby8,8 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky79,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,2 mil. €
  • Finančné účty124,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie188,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie1,5 mil. €
  • Fondy zo zisku150,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov9,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie370,3 tis. €
  • Rezervy56,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky17,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky6,4 mil. €
  • Bankové úvery3,5 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. v konkurze?

NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. tržby 35,3 mil. €.

Je firma NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. dosiahla zisk 370,3 tis. €.

Je NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. platiteľom DPH?

NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. sídli?

NEREZOVÉ MATERIÁLY, s.r.o. má sídlo na adrese Kočovská 1923/6, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026