Allfoods, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46888055
DIČ: 2023628255
IČ DPH: SK2023628255
Kukučínova 7270/47, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kukučínova 7270/47, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 1. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2013
Spisová značka: Sro/27128/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Masár od 26. 11. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Allfoods, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 88,7 tis. € a tržby jej klesli o 34 % na 504,5 tis. €.

504,5 tis. €
Tržby
88,7 tis. €
Zisk
504,9 tis. €
Celkové výnosy
1,3 mil. €
Aktíva
499,1 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
37,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,3 tis., 2022 28,8 tis., 2023 92,4 tis., 2024 95,2 tis., 2025 88,7 tis.202163,3 tis.202228,8 tis.202392,4 tis.202495,2 tis.202588,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 463,5 tis., 2022 817,2 tis., 2023 661,6 tis., 2024 766,0 tis., 2025 504,5 tis.2021463,5 tis.2022817,2 tis.2023661,6 tis.2024766,0 tis.2025504,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 504,5 tis. € 88,7 tis. €
2024 766,0 tis. € 95,2 tis. €
2023 661,6 tis. € 92,4 tis. €
2022 817,2 tis. € 28,8 tis. €
2021 463,5 tis. € 63,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Zásoby75,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky23,3 tis. €
  • Finančné účty44,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov354,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie88,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky345 €
  • Krátkodobé záväzky326,0 tis. €
  • Bankové úvery484,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Allfoods, s. r. o. v konkurze?

Allfoods, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Allfoods, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Allfoods, s. r. o. tržby 504,5 tis. €.

Je firma Allfoods, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Allfoods, s. r. o. dosiahla zisk 88,7 tis. €.

Je Allfoods, s. r. o. platiteľom DPH?

Allfoods, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Allfoods, s. r. o. sídli?

Allfoods, s. r. o. má sídlo na adrese Kukučínova 7270/47, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026