3 Balance Academy, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46887482
DIČ: 2023632721
IČ DPH: SK2023632721
Azalková 770/6, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Azalková 770/6, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Iná výroba 32.13
Dátum vzniku: 10. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/85303/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; výroba bižutérie a suvenírov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lenka Madudová od 13. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 3 Balance Academy, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 116 % na 17,9 tis. € a tržby jej narástli o 83 % na 43,6 tis. €.

43,6 tis. €
Tržby
17,9 tis. €
Zisk
53,7 tis. €
Aktíva
44,4 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,5 tis., 2022 7,7 tis., 2023 1,3 tis., 2024 8,3 tis., 2025 17,9 tis.20213,5 tis.20227,7 tis.20231,3 tis.20248,3 tis.202517,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 12,6 tis., 2022 22,2 tis., 2023 17,2 tis., 2024 23,8 tis., 2025 43,6 tis.202112,6 tis.202222,2 tis.202317,2 tis.202423,8 tis.202543,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,6 tis. € 17,9 tis. €
2024 23,8 tis. € 8,3 tis. €
2023 17,2 tis. € 1,3 tis. €
2022 22,2 tis. € 7,7 tis. €
2021 12,6 tis. € 3,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie44,4 tis. €
  • Záväzky9,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 3 Balance Academy, s. r. o. v konkurze?

3 Balance Academy, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 3 Balance Academy, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 3 Balance Academy, s. r. o. tržby 43,6 tis. €.

Je firma 3 Balance Academy, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 3 Balance Academy, s. r. o. dosiahla zisk 17,9 tis. €.

Je 3 Balance Academy, s. r. o. platiteľom DPH?

3 Balance Academy, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 3 Balance Academy, s. r. o. sídli?

3 Balance Academy, s. r. o. má sídlo na adrese Azalková 770/6, Bratislava, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026