Anna Kvasnicová - Odevy, kožušiny a doplnky s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46821813
DIČ: 2023640663
IČ DPH: SK2023640663
Teplická 14, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Teplická 14, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.71
Dátum vzniku: 16. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 12. 2012
Spisová značka: Sro/30474/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prenájom hnuteľných vecí; reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Anna Kvasnicová od 16. 11. 2012
    konateľspoločník
  • PhDr. Mária Turzáková od 16. 11. 2012
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Anna Kvasnicová - Odevy, kožušiny a doplnky s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 19,9 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 132,3 tis. €.

132,3 tis. €
Tržby
19,9 tis. €
Zisk
132,3 tis. €
Celkové výnosy
479,0 tis. €
Aktíva
463,2 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
46,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 118,9 tis., 2022 48,7 tis., 2023 13,3 tis., 2024 −33,1 tis., 2025 19,9 tis.2021118,9 tis.202248,7 tis.202313,3 tis.2024−33,1 tis.202519,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 297,7 tis., 2022 191,2 tis., 2023 178,7 tis., 2024 182,9 tis., 2025 132,3 tis.2021297,7 tis.2022191,2 tis.2023178,7 tis.2024182,9 tis.2025132,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 132,3 tis. € 19,9 tis. €
2024 182,9 tis. € -33,1 tis. €
2023 178,7 tis. € 13,3 tis. €
2022 191,2 tis. € 48,7 tis. €
2021 297,7 tis. € 118,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok169,4 tis. €
  • Zásoby16,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky74,9 tis. €
  • Finančné účty217,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie768 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov437,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,9 tis. €
  • Rezervy849 €
  • Dlhodobé záväzky418 €
  • Krátkodobé záväzky14,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Anna Kvasnicová - Odevy, kožušiny a doplnky s.r.o. v konkurze?

Anna Kvasnicová - Odevy, kožušiny a doplnky s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Anna Kvasnicová - Odevy, kožušiny a doplnky s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Anna Kvasnicová - Odevy, kožušiny a doplnky s.r.o. tržby 132,3 tis. €.

Je firma Anna Kvasnicová - Odevy, kožušiny a doplnky s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Anna Kvasnicová - Odevy, kožušiny a doplnky s.r.o. dosiahla zisk 19,9 tis. €.

Je Anna Kvasnicová - Odevy, kožušiny a doplnky s.r.o. platiteľom DPH?

Anna Kvasnicová - Odevy, kožušiny a doplnky s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Anna Kvasnicová - Odevy, kožušiny a doplnky s.r.o. sídli?

Anna Kvasnicová - Odevy, kožušiny a doplnky s.r.o. má sídlo na adrese Teplická 14, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026