GAMA HOLDING Slovakia, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35801484
DIČ: 2020282000
IČ DPH: SK2020282000
Valová 16, Piešťany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Valová 16, Piešťany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.59
Dátum vzniku: 4. 12. 2000
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2002
Spisová značka: Sro/13553/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Ledvenyi od 19. 1. 2024
    konateľ
  • Fimas, s.r.o. od 30. 1. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GAMA HOLDING Slovakia, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 490 % na 86,1 tis. € a tržby jej narástli o 41 % na 958,3 tis. €.

958,3 tis. €
Tržby
86,1 tis. €
Zisk
961,0 tis. €
Celkové výnosy
221,7 tis. €
Aktíva
172,6 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť
29,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 30,0 tis., 2022 56,1 tis., 2023 46,5 tis., 2024 14,6 tis., 2025 86,1 tis.202130,0 tis.202256,1 tis.202346,5 tis.202414,6 tis.202586,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 538,8 tis., 2022 783,4 tis., 2023 634,3 tis., 2024 678,5 tis., 2025 958,3 tis.2021538,8 tis.2022783,4 tis.2023634,3 tis.2024678,5 tis.2025958,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 958,3 tis. € 86,1 tis. €
2024 678,5 tis. € 14,6 tis. €
2023 634,3 tis. € 46,5 tis. €
2022 783,4 tis. € 56,1 tis. €
2021 538,8 tis. € 30,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok55,9 tis. €
  • Zásoby55,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky74,8 tis. €
  • Finančné účty35,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov78,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie86,1 tis. €
  • Rezervy8,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky38,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GAMA HOLDING Slovakia, s.r.o. v konkurze?

GAMA HOLDING Slovakia, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GAMA HOLDING Slovakia, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GAMA HOLDING Slovakia, s.r.o. tržby 958,3 tis. €.

Je firma GAMA HOLDING Slovakia, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GAMA HOLDING Slovakia, s.r.o. dosiahla zisk 86,1 tis. €.

Je GAMA HOLDING Slovakia, s.r.o. platiteľom DPH?

GAMA HOLDING Slovakia, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GAMA HOLDING Slovakia, s.r.o. sídli?

GAMA HOLDING Slovakia, s.r.o. má sídlo na adrese Valová 16, Piešťany, 921 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026