NANOTECH N1 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46801928
DIČ: 2023623459
IČ DPH: SK2023623459
Hradište pod Vrátnom 154, Hradište pod Vrátnom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hradište pod Vrátnom 154, Hradište pod Vrátnom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 18. 8. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 12. 2012
Spisová značka: Sro/52186/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; maloobchod a veľkoobchod s pevnými, kvapalnými a plynnými palivami, s pohonnými látkami, s olejmi a mazivami; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Nina Cohen od 18. 8. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NANOTECH N1 s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 71 % na 6,0 tis. € a tržby jej narástli na 200,3 tis. €.

200,3 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
265,3 tis. €
Celkové výnosy
74,5 tis. €
Aktíva
72,2 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
2,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,3 tis., 2022 −110, 2023 −3,4 tis., 2024 3,5 tis., 2025 6,0 tis.20213,3 tis.2022−1102023−3,4 tis.20243,5 tis.20256,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 678, 2022 15,5 tis., 2023 13,5 tis., 2024 6,2 tis., 2025 200,3 tis.2021678202215,5 tis.202313,5 tis.20246,2 tis.2025200,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 200,3 tis. € 6,0 tis. €
2024 6,2 tis. € 3,5 tis. €
2023 13,5 tis. € -3,4 tis. €
2022 15,5 tis. € -110 €
2021 678 € 3,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky40,0 tis. €
  • Finančné účty34,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,2 tis. €
  • Bankové úvery51 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NANOTECH N1 s. r. o. v konkurze?

NANOTECH N1 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NANOTECH N1 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NANOTECH N1 s. r. o. tržby 200,3 tis. €.

Je firma NANOTECH N1 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NANOTECH N1 s. r. o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Je NANOTECH N1 s. r. o. platiteľom DPH?

NANOTECH N1 s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NANOTECH N1 s. r. o. sídli?

NANOTECH N1 s. r. o. má sídlo na adrese Hradište pod Vrátnom 154, Hradište pod Vrátnom, 906 12.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026