Lekáreň M-pharm s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46887032
DIČ: 2023648924
IČ DPH: SK2023648924
Hurbanova 11, Borský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hurbanova 11, Borský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 4. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 7. 2013
Spisová značka: Sro/30579/T
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie lekárenskej starostlivosti vo verejnej lekárni s individuálnou prípravou liekov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Juraj Šajdík od 4. 12. 2012
    konateľspoločník
  • Mgr. Mária Šajdíková od 4. 12. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lekáreň M-pharm s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 70,8 tis. € a tržby jej klesli o 11 % na 833,1 tis. €.

833,1 tis. €
Tržby
70,8 tis. €
Zisk
835,1 tis. €
Celkové výnosy
438,1 tis. €
Aktíva
371,1 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť
20,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 32,4 tis., 2022 28,9 tis., 2023 72,6 tis., 2024 69,7 tis., 2025 70,8 tis.202132,4 tis.202228,9 tis.202372,6 tis.202469,7 tis.202570,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 709,2 tis., 2022 697,6 tis., 2023 832,5 tis., 2024 934,2 tis., 2025 833,1 tis.2021709,2 tis.2022697,6 tis.2023832,5 tis.2024934,2 tis.2025833,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 833,1 tis. € 70,8 tis. €
2024 934,2 tis. € 69,7 tis. €
2023 832,5 tis. € 72,6 tis. €
2022 697,6 tis. € 28,9 tis. €
2021 709,2 tis. € 32,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok24,5 tis. €
  • Zásoby58,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky109,3 tis. €
  • Finančné účty245,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov294,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie70,8 tis. €
  • Rezervy3,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky248 €
  • Krátkodobé záväzky63,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lekáreň M-pharm s.r.o. v konkurze?

Lekáreň M-pharm s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lekáreň M-pharm s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lekáreň M-pharm s.r.o. tržby 833,1 tis. €.

Je firma Lekáreň M-pharm s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lekáreň M-pharm s.r.o. dosiahla zisk 70,8 tis. €.

Je Lekáreň M-pharm s.r.o. platiteľom DPH?

Lekáreň M-pharm s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lekáreň M-pharm s.r.o. sídli?

Lekáreň M-pharm s.r.o. má sídlo na adrese Hurbanova 11, Borský Mikuláš, 908 77.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026