Galleko SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46734171
DIČ: 2023550507
IČ DPH: SK2023550507
J. Psotného 802, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Psotného 802, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.92
Dátum vzniku: 1. 7. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2012
Spisová značka: Sro/26494/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Skladovanie; Baliace činnosti, manipulácia s tovarom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Ivan Gallo od 1. 7. 2012
    konateľspoločník
  • Ivana Šimnová od 7. 12. 2016
    konateľ
  • Galleko s.r.o. od 29. 9. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Galleko SK s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 57,1 tis. € a tržby jej klesli o 12 % na 804,1 tis. €.

804,1 tis. €
Tržby
57,1 tis. €
Strata
810,6 tis. €
Celkové výnosy
310,4 tis. €
Aktíva
210,5 tis. €
Vlastné imanie
32 %
Celková zadlženosť
35,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −204, 2022 47,5 tis., 2023 15,9 tis., 2024 10,8 tis., 2025 −57,1 tis.2021−204202247,5 tis.202315,9 tis.202410,8 tis.2025−57,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 417,5 tis., 2022 738,4 tis., 2023 837,0 tis., 2024 913,4 tis., 2025 804,1 tis.2021417,5 tis.2022738,4 tis.2023837,0 tis.2024913,4 tis.2025804,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 804,1 tis. € -57,1 tis. €
2024 913,4 tis. € 10,8 tis. €
2023 837,0 tis. € 15,9 tis. €
2022 738,4 tis. € 47,5 tis. €
2021 417,5 tis. € -204 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok47,8 tis. €
  • Zásoby47,7 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky1 €
  • Krátkodobé pohľadávky103,0 tis. €
  • Finančné účty105,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie6,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov262,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-57,1 tis. €
  • Rezervy7,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky3,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky58,0 tis. €
  • Bankové úvery30,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Galleko SK s. r. o. v konkurze?

Galleko SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Galleko SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Galleko SK s. r. o. tržby 804,1 tis. €.

Je firma Galleko SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Galleko SK s. r. o. vykázala stratu 57,1 tis. €.

Je Galleko SK s. r. o. platiteľom DPH?

Galleko SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Galleko SK s. r. o. sídli?

Galleko SK s. r. o. má sídlo na adrese J. Psotného 802, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026