ANICO Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46644245
DIČ: 2023502899
IČ DPH: SK2023502899
Tr. SNP 341/92, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tr. SNP 341/92, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.41
Dátum vzniku: 24. 4. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 6. 2012
Spisová značka: Sro/29746/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Imrich Herczeg od 24. 4. 2012
    konateľspoločník
  • József Dévényi od 24. 4. 2012
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ANICO Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 4 % na 330 € a tržby jej klesli o 5 % na 150,0 tis. €.

150,0 tis. €
Tržby
330 €
Zisk
71,1 tis. €
Aktíva
-36,5 tis. €
Vlastné imanie
151 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −55,5 tis., 2022 472, 2023 212, 2024 316, 2025 3302021−55,5 tis.2022472202321220243162025330
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 134,8 tis., 2022 208,7 tis., 2023 165,3 tis., 2024 158,7 tis., 2025 150,0 tis.2021134,8 tis.2022208,7 tis.2023165,3 tis.2024158,7 tis.2025150,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 150,0 tis. € 330 €
2024 158,7 tis. € 316 €
2023 165,3 tis. € 212 €
2022 208,7 tis. € 472 €
2021 134,8 tis. € -55,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-36,5 tis. €
  • Záväzky107,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ANICO Slovakia s.r.o. v konkurze?

ANICO Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ANICO Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ANICO Slovakia s.r.o. tržby 150,0 tis. €.

Je firma ANICO Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ANICO Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 330 €.

Je ANICO Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

ANICO Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ANICO Slovakia s.r.o. sídli?

ANICO Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Tr. SNP 341/92, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026