MASO J+L, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36569194
DIČ: 2020050527
IČ DPH: SK2020050527
Herlianska 20, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Herlianska 20, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 17. 2. 2003
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2003
Spisová značka: Sro/13797/V
Predmet podnikania (výber): - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo na účely jeho predaja iným prevádzko…; - organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí, školení a kurzov; - sprostredkovateľská činnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jolana Čupková od 17. 2. 2003
    konateľspoločník
  • Ladislav Čupka od 17. 3. 2023
    konateľspoločník
  • Juliana Davies od 29. 3. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MASO J+L, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 72 % na 21,8 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 2,2 mil. €.

2,2 mil. €
Tržby
21,8 tis. €
Zisk
2,2 mil. €
Celkové výnosy
746,5 tis. €
Aktíva
304,5 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
15,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,1 tis., 2022 5,6 tis., 2023 91,0 tis., 2024 79,1 tis., 2025 21,8 tis.202123,1 tis.20225,6 tis.202391,0 tis.202479,1 tis.202521,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,9 mil., 2022 2,4 mil., 2023 2,9 mil., 2024 2,9 mil., 2025 2,2 mil.20211,9 mil.20222,4 mil.20232,9 mil.20242,9 mil.20252,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,2 mil. € 21,8 tis. €
2024 2,9 mil. € 79,1 tis. €
2023 2,9 mil. € 91,0 tis. €
2022 2,4 mil. € 5,6 tis. €
2021 1,9 mil. € 23,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok654,2 tis. €
  • Zásoby21,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky64,7 tis. €
  • Finančné účty670 €
  • Časové rozlíšenie5,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Fondy zo zisku664 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov275,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,8 tis. €
  • Rezervy9,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky208,0 tis. €
  • Bankové úvery221,1 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MASO J+L, s.r.o. v konkurze?

MASO J+L, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MASO J+L, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MASO J+L, s.r.o. tržby 2,2 mil. €.

Je firma MASO J+L, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MASO J+L, s.r.o. dosiahla zisk 21,8 tis. €.

Je MASO J+L, s.r.o. platiteľom DPH?

MASO J+L, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MASO J+L, s.r.o. sídli?

MASO J+L, s.r.o. má sídlo na adrese Herlianska 20, Košice, 040 14.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026