Invest Capital Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46498192
DIČ: 2023722063
IČ DPH: SK2023722063
Kubačova 1/A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kubačova 1/A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 18. 1. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 4. 2017
Spisová značka: Sro/78554/B
Predmet podnikania (výber): výroba alternatívneho biopaliva v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Fuchs od 25. 4. 2014
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Invest Capital Slovakia s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 7,1 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 137,6 tis. €.

137,6 tis. €
Tržby
7,1 tis. €
Zisk
139,2 tis. €
Celkové výnosy
626,3 tis. €
Aktíva
554,1 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
32,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −6,6 tis., 2022 19,7 tis., 2023 11,3 tis., 2024 13,6 tis., 2025 7,1 tis.2021−6,6 tis.202219,7 tis.202311,3 tis.202413,6 tis.20257,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 103,8 tis., 2022 172,0 tis., 2023 127,2 tis., 2024 140,6 tis., 2025 137,6 tis.2021103,8 tis.2022172,0 tis.2023127,2 tis.2024140,6 tis.2025137,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 137,6 tis. € 7,1 tis. €
2024 140,6 tis. € 13,6 tis. €
2023 127,2 tis. € 11,3 tis. €
2022 172,0 tis. € 19,7 tis. €
2021 103,8 tis. € -6,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok464,7 tis. €
  • Zásoby26,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky78,1 tis. €
  • Finančné účty57,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy529,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky378 €
  • Krátkodobé záväzky69,5 tis. €
  • Bankové úvery2,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Invest Capital Slovakia s. r. o. v konkurze?

Invest Capital Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Invest Capital Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Invest Capital Slovakia s. r. o. tržby 137,6 tis. €.

Je firma Invest Capital Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Invest Capital Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 7,1 tis. €.

Je Invest Capital Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Invest Capital Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Invest Capital Slovakia s. r. o. sídli?

Invest Capital Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Kubačova 1/A, Bratislava, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026