TRANSATLANTIC ELITE SLOVAKIA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46484442
DIČ: 2820011810
IČ DPH: SK2820011810
Karadžičova 8/A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karadžičova 8/A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 3. 1. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2014
Spisová značka: Sro/78245/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie cestovnej kancelárie; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Kosa od 3. 1. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TRANSATLANTIC ELITE SLOVAKIA, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 7 % na 6,8 tis. € a tržby jej klesli o 36 % na 261,9 tis. €.

261,9 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Zisk
270,1 tis. €
Celkové výnosy
719,8 tis. €
Aktíva
93,1 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
5,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 219, 2022 21,9 tis., 2023 5,7 tis., 2024 7,3 tis., 2025 6,8 tis.2021219202221,9 tis.20235,7 tis.20247,3 tis.20256,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 158,5 tis., 2022 683,9 tis., 2023 150,2 tis., 2024 409,4 tis., 2025 261,9 tis.2021158,5 tis.2022683,9 tis.2023150,2 tis.2024409,4 tis.2025261,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 261,9 tis. € 6,8 tis. €
2024 409,4 tis. € 7,3 tis. €
2023 150,2 tis. € 5,7 tis. €
2022 683,9 tis. € 21,9 tis. €
2021 158,5 tis. € 219 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok386,5 tis. €
  • Zásoby2,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky227,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky70,3 tis. €
  • Finančné účty33,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy115,0 tis. €
  • Fondy zo zisku250 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-33,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky369,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky251,5 tis. €
  • Bankové úvery5,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TRANSATLANTIC ELITE SLOVAKIA, s. r. o. v konkurze?

TRANSATLANTIC ELITE SLOVAKIA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TRANSATLANTIC ELITE SLOVAKIA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TRANSATLANTIC ELITE SLOVAKIA, s. r. o. tržby 261,9 tis. €.

Je firma TRANSATLANTIC ELITE SLOVAKIA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TRANSATLANTIC ELITE SLOVAKIA, s. r. o. dosiahla zisk 6,8 tis. €.

Je TRANSATLANTIC ELITE SLOVAKIA, s. r. o. platiteľom DPH?

TRANSATLANTIC ELITE SLOVAKIA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TRANSATLANTIC ELITE SLOVAKIA, s. r. o. sídli?

TRANSATLANTIC ELITE SLOVAKIA, s. r. o. má sídlo na adrese Karadžičova 8/A, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026