MILLENNIUM TRAVEL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 35772271
DIČ: 2020275477
IČ DPH: SK2020275477
Námestie 1. mája 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Námestie 1. mája 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti cestovných agentúr, cestovných kancelárií, rezervačné a súvisiace činnosti 79.12
Dátum vzniku: 10. 9. 1999
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 1999
Spisová značka: Sro/19606/B
Predmet podnikania (výber): prevádzkovanie cestovnej kancelárie; kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod); kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľnej živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jana Pavlasová od 10. 9. 1999
    konateľspoločník
  • Peter Vlašič od 10. 9. 1999
    konateľspoločník
  • Marián Haring od 30. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MILLENNIUM TRAVEL, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 21 % na 23,9 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 2,7 mil. €.

2,7 mil. €
Tržby
23,9 tis. €
Zisk
2,7 mil. €
Celkové výnosy
541,1 tis. €
Aktíva
274,3 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť
3,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,6 tis., 2022 53,4 tis., 2023 36,6 tis., 2024 19,8 tis., 2025 23,9 tis.202119,6 tis.202253,4 tis.202336,6 tis.202419,8 tis.202523,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,5 mil., 2022 3,2 mil., 2023 2,7 mil., 2024 2,5 mil., 2025 2,7 mil.20211,5 mil.20223,2 mil.20232,7 mil.20242,5 mil.20252,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,7 mil. € 23,9 tis. €
2024 2,5 mil. € 19,8 tis. €
2023 2,7 mil. € 36,6 tis. €
2022 3,2 mil. € 53,4 tis. €
2021 1,5 mil. € 19,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie274,3 tis. €
  • Záväzky266,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MILLENNIUM TRAVEL, s.r.o. v konkurze?

MILLENNIUM TRAVEL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MILLENNIUM TRAVEL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MILLENNIUM TRAVEL, s.r.o. tržby 2,7 mil. €.

Je firma MILLENNIUM TRAVEL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MILLENNIUM TRAVEL, s.r.o. dosiahla zisk 23,9 tis. €.

Je MILLENNIUM TRAVEL, s.r.o. platiteľom DPH?

MILLENNIUM TRAVEL, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MILLENNIUM TRAVEL, s.r.o. sídli?

MILLENNIUM TRAVEL, s.r.o. má sídlo na adrese Námestie 1. mája 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026