KAR-LAK J & P, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46454128
DIČ: 2023393174
IČ DPH: SK2023393174
Podnikateľská 6, Košice-Barca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podnikateľská 6, Košice-Barca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 20. 12. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 2. 2012
Spisová značka: Sro/28898/V
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Vaško od 20. 12. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KAR-LAK J & P, spol. s r.o. v roku 2025 znížila zisk o 85 % na 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 331,2 tis. €.

331,2 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
331,2 tis. €
Celkové výnosy
211,0 tis. €
Aktíva
130,6 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
34,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,9 tis., 2022 25,6 tis., 2023 56,4 tis., 2024 19,1 tis., 2025 2,9 tis.20218,9 tis.202225,6 tis.202356,4 tis.202419,1 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 275,6 tis., 2022 277,4 tis., 2023 380,1 tis., 2024 381,5 tis., 2025 331,2 tis.2021275,6 tis.2022277,4 tis.2023380,1 tis.2024381,5 tis.2025331,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 331,2 tis. € 2,9 tis. €
2024 381,5 tis. € 19,1 tis. €
2023 380,1 tis. € 56,4 tis. €
2022 277,4 tis. € 25,6 tis. €
2021 275,6 tis. € 8,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok82,1 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky32,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky4,9 tis. €
  • Finančné účty91,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov116,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky34,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky47,1 tis. €
  • Bankové úvery-913 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KAR-LAK J & P, spol. s r.o. v konkurze?

KAR-LAK J & P, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KAR-LAK J & P, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KAR-LAK J & P, spol. s r.o. tržby 331,2 tis. €.

Je firma KAR-LAK J & P, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KAR-LAK J & P, spol. s r.o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je KAR-LAK J & P, spol. s r.o. platiteľom DPH?

KAR-LAK J & P, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KAR-LAK J & P, spol. s r.o. sídli?

KAR-LAK J & P, spol. s r.o. má sídlo na adrese Podnikateľská 6, Košice-Barca, 040 17.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026