Poliklinika MarMedico, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46443878
DIČ: 2820008356
IČ DPH: SK2820008356
Ružová 94/1, Ilava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružová 94/1, Ilava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.22
Dátum vzniku: 10. 1. 2012
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 5. 2021
Spisová značka: Sro/25596/R
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Katarína Mináriková, MBA od 30. 7. 2020
    konateľspoločník
  • Mgr. Romana Valachová od 17. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Poliklinika MarMedico, s. r. o. v roku 2024 zvýšila zisk na 23,4 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
23,4 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
197,0 tis. €
Vlastné imanie
87 %
Celková zadlženosť
75,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 58,8 tis., 2021 9,9 tis., 2022 13,8 tis., 2023 1,8 tis., 2024 23,4 tis.202058,8 tis.20219,9 tis.202213,8 tis.20231,8 tis.202423,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 691,7 tis., 2021 1,1 mil., 2022 901,2 tis., 2023 962,3 tis., 2024 1,0 mil.2020691,7 tis.20211,1 mil.2022901,2 tis.2023962,3 tis.20241,0 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2020 700,3 tis., 2021 1,1 mil., 2022 976,9 tis., 2023 1,2 mil., 2024 1,1 mil.2020700,3 tis.20211,1 mil.2022976,9 tis.20231,2 mil.20241,1 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2020 17,5 tis., 2021 3,0 tis., 2022 4,9 tis., 2023 4,9 tis., 2024 3,9 tis.202017,5 tis.20213,0 tis.20224,9 tis.20234,9 tis.20243,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 1,0 mil. € 23,4 tis. €
2023 962,3 tis. € 1,8 tis. €
2022 901,2 tis. € 13,8 tis. €
2021 1,1 mil. € 9,9 tis. €
2020 691,7 tis. € 58,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,2 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky125,5 tis. €
  • Finančné účty119,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy73,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov90,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie23,4 tis. €
  • Rezervy2,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky16,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky400,7 tis. €
  • Bankové úvery759,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Poliklinika MarMedico, s. r. o. v konkurze?

Poliklinika MarMedico, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Poliklinika MarMedico, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Poliklinika MarMedico, s. r. o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma Poliklinika MarMedico, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Poliklinika MarMedico, s. r. o. dosiahla zisk 23,4 tis. €.

Je Poliklinika MarMedico, s. r. o. platiteľom DPH?

Poliklinika MarMedico, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Poliklinika MarMedico, s. r. o. sídli?

Poliklinika MarMedico, s. r. o. má sídlo na adrese Ružová 94/1, Ilava, 019 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026