MEDITAL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46149881
DIČ: 2023272372
Betlehemská 577/31, Ilava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Betlehemská 577/31, Ilava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 1. 6. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/24541/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Alica Jászberényiová od 1. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MEDITAL s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 17 % na 72,8 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 181,0 tis. €.

181,0 tis. €
Tržby
72,8 tis. €
Zisk
181,0 tis. €
Celkové výnosy
463,6 tis. €
Aktíva
451,0 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
83,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59,1 tis., 2022 50,4 tis., 2023 66,4 tis., 2024 62,0 tis., 2025 72,8 tis.202159,1 tis.202250,4 tis.202366,4 tis.202462,0 tis.202572,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 136,0 tis., 2022 134,9 tis., 2023 159,9 tis., 2024 166,3 tis., 2025 181,0 tis.2021136,0 tis.2022134,9 tis.2023159,9 tis.2024166,3 tis.2025181,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 181,0 tis. € 72,8 tis. €
2024 166,3 tis. € 62,0 tis. €
2023 159,9 tis. € 66,4 tis. €
2022 134,9 tis. € 50,4 tis. €
2021 136,0 tis. € 59,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,5 tis. €
  • Zásoby377 €
  • Krátkodobé pohľadávky366,6 tis. €
  • Finančné účty88,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov372,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie72,8 tis. €
  • Rezervy887 €
  • Dlhodobé záväzky766 €
  • Krátkodobé záväzky10,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MEDITAL s. r. o. v konkurze?

MEDITAL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MEDITAL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MEDITAL s. r. o. tržby 181,0 tis. €.

Je firma MEDITAL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MEDITAL s. r. o. dosiahla zisk 72,8 tis. €.

Kde firma MEDITAL s. r. o. sídli?

MEDITAL s. r. o. má sídlo na adrese Betlehemská 577/31, Ilava, 019 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026