Drevo palivové s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46431101
DIČ: 2023391238
IČ DPH: SK2023391238
Lošonec 244, Smolenice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lošonec 244, Smolenice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55900
Dátum vzniku: 28. 12. 2016
Základné imanie: 7,5 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2014
Spisová značka: Sro/28455/T
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Daniel Tagaj od 1. 12. 2011
    konateľspoločník
  • Mgr. Peter Čech od 1. 12. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Drevo palivové s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 64 % na 3,4 tis. € a tržby jej narástli o 628 % na 107,0 tis. €.

107,0 tis. €
Tržby
3,4 tis. €
Zisk
161,2 tis. €
Celkové výnosy
666,9 tis. €
Aktíva
226,3 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
91,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 39,6 tis., 2022 28,7 tis., 2023 21,5 tis., 2024 9,3 tis., 2025 3,4 tis.202139,6 tis.202228,7 tis.202321,5 tis.20249,3 tis.20253,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,7 tis., 2022 12,5 tis., 2023 14,4 tis., 2024 14,7 tis., 2025 107,0 tis.202111,7 tis.202212,5 tis.202314,4 tis.202414,7 tis.2025107,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 107,0 tis. € 3,4 tis. €
2024 14,7 tis. € 9,3 tis. €
2023 14,4 tis. € 21,5 tis. €
2022 12,5 tis. € 28,7 tis. €
2021 11,7 tis. € 39,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok376,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,8 tis. €
  • Finančné účty242,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,5 tis. €
  • Fondy zo zisku1,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov214,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky460,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky-19,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Drevo palivové s.r.o. v konkurze?

Drevo palivové s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Drevo palivové s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Drevo palivové s.r.o. tržby 107,0 tis. €.

Je firma Drevo palivové s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Drevo palivové s.r.o. dosiahla zisk 3,4 tis. €.

Je Drevo palivové s.r.o. platiteľom DPH?

Drevo palivové s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Drevo palivové s.r.o. sídli?

Drevo palivové s.r.o. má sídlo na adrese Lošonec 244, Smolenice, 919 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026