BSC Medical, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46428216
DIČ: 2023379072
IČ DPH: SK2023379072
Cintorínska 1002/45, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cintorínska 1002/45, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.41
Dátum vzniku: 17. 11. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2012
Spisová značka: Sro/25370/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; administratívne služby; vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Bernard Bagín od 16. 9. 2013
    konateľspoločník
  • Radoslav Suláni od 17. 5. 2022
    spoločník
  • ms2b s.r.o. od 18. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BSC Medical, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 19 % na 68,9 tis. € a tržby jej klesli o 58 % na 334,5 tis. €.

334,5 tis. €
Tržby
68,9 tis. €
Zisk
371,0 tis. €
Celkové výnosy
199,3 tis. €
Aktíva
96,9 tis. €
Vlastné imanie
51 %
Celková zadlženosť
17,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 57,0 tis., 2022 6,1 tis., 2023 −28,9 tis., 2024 57,9 tis., 2025 68,9 tis.202157,0 tis.20226,1 tis.2023−28,9 tis.202457,9 tis.202568,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 979,2 tis., 2022 773,9 tis., 2023 567,7 tis., 2024 804,8 tis., 2025 334,5 tis.2021979,2 tis.2022773,9 tis.2023567,7 tis.2024804,8 tis.2025334,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 334,5 tis. € 68,9 tis. €
2024 804,8 tis. € 57,9 tis. €
2023 567,7 tis. € -28,9 tis. €
2022 773,9 tis. € 6,1 tis. €
2021 979,2 tis. € 57,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,7 tis. €
  • Zásoby852 €
  • Krátkodobé pohľadávky194,2 tis. €
  • Finančné účty1,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie888 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov22,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie68,9 tis. €
  • Rezervy300 €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky40,2 tis. €
  • Bankové úvery59,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BSC Medical, s. r. o. v konkurze?

BSC Medical, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BSC Medical, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BSC Medical, s. r. o. tržby 334,5 tis. €.

Je firma BSC Medical, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BSC Medical, s. r. o. dosiahla zisk 68,9 tis. €.

Je BSC Medical, s. r. o. platiteľom DPH?

BSC Medical, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BSC Medical, s. r. o. sídli?

BSC Medical, s. r. o. má sídlo na adrese Cintorínska 1002/45, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026