Unsu.Link GmbH s. r. o.

Aktívna spoločnosť
Odvetvie (NACE): Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom 46.18 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Základné údaje

IČO: 46420908
DIČ: 2023370327
IČ DPH: SK2023370327
Werferova 6, Košice - mestská časť JuhZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 10. 11. 2011
Spisová značka: Sro/61923/V
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2012

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jozef Fába od 10. 11. 2011
    konateľspoločník
    Podiel: 50 % Vklad: 2 500 €
  • Adam Mikolaj od 15. 3. 2013
    konateľspoločník
    Podiel: 50 % Vklad: 2 500 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Unsu.Link GmbH s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 154 % na 5,1 tis. € a tržby jej narástli o 114 % na 37,7 tis. €.

37,7 tis. €
Tržby
5,1 tis. €
Zisk
37,7 tis. €
Celkové výnosy
69,3 tis. €
Aktíva
35,8 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
7,4 %
Návratnosť aktív (ROA)
18,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 258, 2023 747, 2024 2,0 tis., 2025 5,1 tis.20211,9 tis.2022258202374720242,0 tis.20255,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 57,3 tis., 2022 18,7 tis., 2023 14,1 tis., 2024 17,6 tis., 2025 37,7 tis.202157,3 tis.202218,7 tis.202314,1 tis.202417,6 tis.202537,7 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2025 37,7 tis.202537,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2025 5592025559
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 37,7 tis. € 5,1 tis. €
2024 17,6 tis. € 2,0 tis. €
2023 14,1 tis. € 747 €
2022 18,7 tis. € 258 €
2021 57,3 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby20 €
  • Dlhodobé pohľadávky7,4 tis. €
  • Finančné účty61,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov25,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky33,4 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 14,3 % 6,5 % 2,6 % 0,9 % 6,7 % 0,1 % 0,2 % 2,1 % −0,1 % 11,1 % 26,0 % 43,2 %
Návratnosť aktív (ROA) 7,4 % 3,3 % 1,3 % 0,4 % 2,9 % 0,0 % 0,1 % 1,3 % −0,1 % 5,2 % 16,7 % 13,4 %
Zisková marža 13,6 % — — — — — — — — — — —
Hrubá marža 18,0 % — — — — — — — — — — —
Celková zadlženosť 48,3 % 49,8 % 49,7 % 55,3 % 56,5 % 75,9 % 49,5 % 38,6 % 32,7 % 53,4 % 35,6 % 69,0 %
Daň z príjmov 559 € — — — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 69 259 €
014 B. Obežný majetok 69 259 €
015 B.I. Zásoby 20 €
016 B.II. Dlhodobé pohľadávky - 391A 7 419 €
021 B.IV. Finančný majetok 61 820 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 61 820 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 69 259 €
025 A. Vlastné imanie 35 837 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 500 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 25 219 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 5 118 €
034 B. Záväzky 33 422 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 33 422 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 12 908 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 5 366 €
042 4. Ostatné krátkodobé záväzky 15 148 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 37 697 €
003 II. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb 37 697 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 31 782 €
010 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 68 €
011 C. Služby 30 858 €
013 E. Dane a poplatky 831 €
017 I. Ostatné náklady na hospodársku činnosť 25 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti 5 915 €
019 Pridaná hodnota 6 771 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 238 €
031 M. Nákladové úroky 73 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 165 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −238 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením 5 677 €
036 P. Daň z príjmov 559 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení 5 118 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • Ubytovanie FOR YOU, s.r.o.10. 11. 2011 – 4. 11. 2026

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Unsu.Link GmbH s. r. o. v konkurze?

Unsu.Link GmbH s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Unsu.Link GmbH s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Unsu.Link GmbH s. r. o. tržby 37,7 tis. €.

Je firma Unsu.Link GmbH s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Unsu.Link GmbH s. r. o. dosiahla zisk 5,1 tis. €.

Je Unsu.Link GmbH s. r. o. platiteľom DPH?

Unsu.Link GmbH s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Unsu.Link GmbH s. r. o. sídli?

Unsu.Link GmbH s. r. o. má sídlo na adrese Werferova 6, Košice - mestská časť Juh, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026