Pavlo Razumtsev SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46318747
DIČ: 2023350670
IČ DPH: SK2023350670
Špitálska 53, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Špitálska 53, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.01
Dátum vzniku: 6. 10. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/76163/B
Predmet podnikania: počítačové služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavlo Razumtsev od 6. 10. 2011
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pavlo Razumtsev SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 76,7 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 104,9 tis. €.

104,9 tis. €
Tržby
76,7 tis. €
Zisk
154,8 tis. €
Aktíva
152,9 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 63,0 tis., 2022 70,1 tis., 2023 70,5 tis., 2024 70,7 tis., 2025 76,7 tis.202163,0 tis.202270,1 tis.202370,5 tis.202470,7 tis.202576,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 84,2 tis., 2022 93,6 tis., 2023 93,7 tis., 2024 93,6 tis., 2025 104,9 tis.202184,2 tis.202293,6 tis.202393,7 tis.202493,6 tis.2025104,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 104,9 tis. € 76,7 tis. €
2024 93,6 tis. € 70,7 tis. €
2023 93,7 tis. € 70,5 tis. €
2022 93,6 tis. € 70,1 tis. €
2021 84,2 tis. € 63,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie152,9 tis. €
  • Záväzky1,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pavlo Razumtsev SK s. r. o. v konkurze?

Pavlo Razumtsev SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pavlo Razumtsev SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pavlo Razumtsev SK s. r. o. tržby 104,9 tis. €.

Je firma Pavlo Razumtsev SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pavlo Razumtsev SK s. r. o. dosiahla zisk 76,7 tis. €.

Je Pavlo Razumtsev SK s. r. o. platiteľom DPH?

Pavlo Razumtsev SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pavlo Razumtsev SK s. r. o. sídli?

Pavlo Razumtsev SK s. r. o. má sídlo na adrese Špitálska 53, Bratislava, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026