Sprecher Automation, spol. s r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36795445
DIČ: 2022403548
IČ DPH: SK2022403548
Kopčianska 14, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 14, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 23. 6. 2007
Základné imanie: 66,4 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 7. 2007
Spisová značka: Sro/46616/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti /maloobchod/; kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľnej živnosti /veľkoobchod/; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Wolfgang Pfeiffer od 30. 11. 2018
    konateľ
  • Sprecher Automation GmbH od 9. 7. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2026

Spoločnosť Sprecher Automation, spol. s r.o. v roku 2026 znížila zisk o 23 % na 37,2 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 191,7 tis. €.

191,7 tis. €
Tržby
37,2 tis. €
Zisk
191,7 tis. €
Celkové výnosy
54,8 tis. €
Aktíva
20,7 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
82,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 30,4 tis., 2023 14,1 tis., 2024 27,2 tis., 2025 48,4 tis., 2026 37,2 tis.202230,4 tis.202314,1 tis.202427,2 tis.202548,4 tis.202637,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 153,7 tis., 2023 137,5 tis., 2024 186,3 tis., 2025 207,8 tis., 2026 191,7 tis.2022153,7 tis.2023137,5 tis.2024186,3 tis.2025207,8 tis.2026191,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2026 191,7 tis. € 37,2 tis. €
2025 207,8 tis. € 48,4 tis. €
2024 186,3 tis. € 27,2 tis. €
2023 137,5 tis. € 14,1 tis. €
2022 153,7 tis. € 30,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2026

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok115 €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,9 tis. €
  • Finančné účty25,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie66,4 tis. €
  • Kapitálové fondy565,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-649,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie37,2 tis. €
  • Rezervy15,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky14,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Sprecher Automation, spol. s r.o. v konkurze?

Sprecher Automation, spol. s r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Sprecher Automation, spol. s r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 mala Sprecher Automation, spol. s r.o. tržby 191,7 tis. €.

Je firma Sprecher Automation, spol. s r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2026 Sprecher Automation, spol. s r.o. dosiahla zisk 37,2 tis. €.

Je Sprecher Automation, spol. s r.o. platiteľom DPH?

Sprecher Automation, spol. s r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Sprecher Automation, spol. s r.o. sídli?

Sprecher Automation, spol. s r.o. má sídlo na adrese Kopčianska 14, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026