Rebus Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46263691
DIČ: 2023312423
IČ DPH: SK2023312423
Starorímska 12, Bratislava - mestská časť Rusovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Starorímska 12, Bratislava - mestská časť Rusovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 16. 7. 2011
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2011
Spisová značka: Sro/101453/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Patrik Petro od 7. 2. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Rebus Slovakia s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 55,9 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 435,6 tis. €.

435,6 tis. €
Tržby
55,9 tis. €
Strata
440,6 tis. €
Celkové výnosy
44,3 tis. €
Aktíva
-27,7 tis. €
Vlastné imanie
163 %
Celková zadlženosť
9,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,0 tis., 2022 1,2 tis., 2023 3,0 tis., 2024 6,2 tis., 2025 −55,9 tis.20211,0 tis.20221,2 tis.20233,0 tis.20246,2 tis.2025−55,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 437,2 tis., 2022 392,9 tis., 2023 436,5 tis., 2024 519,0 tis., 2025 435,6 tis.2021437,2 tis.2022392,9 tis.2023436,5 tis.2024519,0 tis.2025435,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 435,6 tis. € -55,9 tis. €
2024 519,0 tis. € 6,2 tis. €
2023 436,5 tis. € 3,0 tis. €
2022 392,9 tis. € 1,2 tis. €
2021 437,2 tis. € 1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok11,2 tis. €
  • Zásoby12,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky85 €
  • Finančné účty20,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Kapitálové fondy22,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-55,9 tis. €
  • Rezervy629 €
  • Dlhodobé záväzky16,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky21,6 tis. €
  • Bankové úvery33,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Rebus Slovakia s.r.o. v konkurze?

Rebus Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Rebus Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Rebus Slovakia s.r.o. tržby 435,6 tis. €.

Je firma Rebus Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Rebus Slovakia s.r.o. vykázala stratu 55,9 tis. €.

Je Rebus Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Rebus Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Rebus Slovakia s.r.o. sídli?

Rebus Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Starorímska 12, Bratislava - mestská časť Rusovce, 851 10.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026