BioVendor Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46265082
DIČ: 2023309343
IČ DPH: SK2023309343
Kopčianska 80, Bratislava-Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kopčianska 80, Bratislava-Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 28. 7. 2011
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 8. 2011
Spisová značka: Sro/91318/B
Predmet podnikania (výber): výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • JUDr. Ing. Matej Milata od 6. 11. 2020
    konateľ
  • Juraj Gutman od 28. 7. 2011
    konateľ
  • BioVendor - Laboratorní medicína s.r.o. od 12. 5. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BioVendor Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 18 % na 335,9 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 4,1 mil. €.

4,1 mil. €
Tržby
335,9 tis. €
Zisk
4,1 mil. €
Celkové výnosy
2,7 mil. €
Aktíva
2,2 mil. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť
27,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 311,0 tis., 2022 18,5 tis., 2023 64,3 tis., 2024 285,7 tis., 2025 335,9 tis.2021311,0 tis.202218,5 tis.202364,3 tis.2024285,7 tis.2025335,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,3 mil., 2022 3,3 mil., 2023 3,1 mil., 2024 3,7 mil., 2025 4,1 mil.20214,3 mil.20223,3 mil.20233,1 mil.20243,7 mil.20254,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,1 mil. € 335,9 tis. €
2024 3,7 mil. € 285,7 tis. €
2023 3,1 mil. € 64,3 tis. €
2022 3,3 mil. € 18,5 tis. €
2021 4,3 mil. € 311,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1,4 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok832,2 tis. €
  • Zásoby93,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,2 mil. €
  • Finančné účty594,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie21,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy710,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov1,1 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie335,9 tis. €
  • Rezervy20,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky516,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BioVendor Slovakia s. r. o. v konkurze?

BioVendor Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BioVendor Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BioVendor Slovakia s. r. o. tržby 4,1 mil. €.

Je firma BioVendor Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BioVendor Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 335,9 tis. €.

Je BioVendor Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

BioVendor Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BioVendor Slovakia s. r. o. sídli?

BioVendor Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Kopčianska 80, Bratislava-Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026