INVEST TN, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46225994
DIČ: 2023282437
IČ DPH: SK2023282437
Jána Derku 1703, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jána Derku 1703, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 14. 6. 2011
Základné imanie: 100,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 8. 2011
Spisová značka: Sro/24644/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dušan Slezák od 29. 1. 2013
    konateľ
  • Ing. Radoslav Lexman od 21. 1. 2013
    konateľspoločník
  • APG-SLOVAKIA, s. r. o. od 22. 3. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INVEST TN, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 13 % na 75,9 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 189,5 tis. €.

189,5 tis. €
Tržby
75,9 tis. €
Zisk
219,0 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
581,0 tis. €
Vlastné imanie
53 %
Celková zadlženosť
89,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,3 tis., 2022 35,9 tis., 2023 30,2 tis., 2024 66,9 tis., 2025 75,9 tis.202121,3 tis.202235,9 tis.202330,2 tis.202466,9 tis.202575,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 129,6 tis., 2022 147,9 tis., 2023 166,8 tis., 2024 186,8 tis., 2025 189,5 tis.2021129,6 tis.2022147,9 tis.2023166,8 tis.2024186,8 tis.2025189,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 189,5 tis. € 75,9 tis. €
2024 186,8 tis. € 66,9 tis. €
2023 166,8 tis. € 30,2 tis. €
2022 147,9 tis. € 35,9 tis. €
2021 129,6 tis. € 21,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,1 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky70,0 tis. €
  • Finančné účty18,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie14,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie100,0 tis. €
  • Fondy zo zisku10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov395,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie75,9 tis. €
  • Rezervy1,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky527,0 tis. €
  • Bankové úvery139,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INVEST TN, s. r. o. v konkurze?

INVEST TN, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INVEST TN, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INVEST TN, s. r. o. tržby 189,5 tis. €.

Je firma INVEST TN, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INVEST TN, s. r. o. dosiahla zisk 75,9 tis. €.

Je INVEST TN, s. r. o. platiteľom DPH?

INVEST TN, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INVEST TN, s. r. o. sídli?

INVEST TN, s. r. o. má sídlo na adrese Jána Derku 1703, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026