PF Partners s. r. o. v likvidácii

V likvidácii
Odvetvie (NACE): Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. 82.99 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; vydavateľská činnosť …

Základné údaje

IČO: 46146571
DIČ: 2023258974
Adámiho 447/15, Bratislava - mestská časť Karlova VesZobraziť na mape ↗
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum vzniku: 29. 4. 2011
Spisová značka: Sro/72682/B
Základné imanie: 5,0 tis. €

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milena Fejérová od 29. 4. 2011
    konateľspoločník
    Podiel: 50 % Vklad: 2 500 €
  • Pavol Fejér od 7. 11. 2026
    likvidátorspoločník
    Podiel: 50 % Vklad: 2 500 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PF Partners s. r. o. v likvidácii v roku 2025 zvýšila stratu o 121 % na 4,2 tis. € a tržby dosiahli 4,0 tis. €.

4,0 tis. €
Tržby
4,2 tis. €
Strata
4,0 tis. €
Celkové výnosy
10,2 tis. €
Aktíva
-18,6 tis. €
Vlastné imanie
282 %
Celková zadlženosť
−41,4 %
Návratnosť aktív (ROA)
−6,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −8,7 tis., 2022 −4,1 tis., 2023 −342, 2024 −1,9 tis., 2025 −4,2 tis.2021−8,7 tis.2022−4,1 tis.2023−3422024−1,9 tis.2025−4,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 905, 2022 132, 2023 94, 2024 0, 2025 4,0 tis.202190520221322023942024020254,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2024 0, 2025 4,0 tis.2024020254,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2024 340, 2025 34020243402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,0 tis. € -4,2 tis. €
2024 0 € -1,9 tis. €
2023 94 € -342 €
2022 132 € -4,1 tis. €
2021 905 € -8,7 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok5,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky268 €
  • Finančné účty4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-19,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-4,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky28,8 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) — — — — — 135,3 % — −2,3 % 37,3 % 38,8 % 37,7 % 85,3 %
Návratnosť aktív (ROA) −41,4 % −15,1 % −2,2 % −30,7 % −79,0 % 6,9 % −65,6 % −1,8 % 34,6 % 29,8 % 25,6 % 47,8 %
Zisková marža −105,4 % — — — — — — — — — — —
Hrubá marža −6,8 % — — — — — — — — — — —
Celková zadlženosť 282,5 % 213,6 % 180,8 % 190,6 % 172,5 % 94,9 % 101,6 % 21,6 % 7,4 % 23,1 % 32,2 % 43,9 %
Daň z príjmov 340 € 340 € — — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 10 177 €
002 A. Neobežný majetok 5 836 €
004 A.II. Dlhodobý hmotný majetok súčet 5 836 €
006 2. Samostatné hnuteľné veci a súbory hnuteľných vecí 5 836 €
014 B. Obežný majetok 4 341 €
016 B.II. Dlhodobé pohľadávky - 391A 268 €
021 B.IV. Finančný majetok 4 073 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 4 073 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 10 177 €
025 A. Vlastné imanie −18 573 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 500 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov −19 855 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −4 218 €
034 B. Záväzky 28 750 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 28 750 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 408 €
040 2. Záväzky voči zamestnancom a zo sociálneho poistenia 2 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 340 €
042 4. Ostatné krátkodobé záväzky 28 000 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 4 000 €
003 II. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb 4 000 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 7 632 €
011 C. Služby 4 274 €
013 E. Dane a poplatky 23 €
014 F. Odpisy a opravné položky k dlhodobému nehmotnému majetku a dlhodobému hmotnému majetku 3 335 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti −3 632 €
019 Pridaná hodnota −274 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 246 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 246 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −246 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením −3 878 €
036 P. Daň z príjmov 340 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −4 218 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • PF Partners s. r. o.29. 4. 2011 – 6. 11. 2026

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PF Partners s. r. o. v likvidácii v konkurze?

PF Partners s. r. o. v likvidácii nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PF Partners s. r. o. v likvidácii tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PF Partners s. r. o. v likvidácii tržby 4,0 tis. €.

Je firma PF Partners s. r. o. v likvidácii v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PF Partners s. r. o. v likvidácii vykázala stratu 4,2 tis. €.

Kde firma PF Partners s. r. o. v likvidácii sídli?

PF Partners s. r. o. v likvidácii má sídlo na adrese Adámiho 447/15, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 7. 11. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 6. 11. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 7. 11. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 4. 11. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 5. 11. 2026