Garrett Motion Slovakia s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46071890
DIČ: 2023211014
IČ DPH: SK2023211014
Záborské 515, Záborské

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záborské 515, Záborské Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 869
Dátum vzniku: 1. 2. 1994
Základné imanie: 3,5 mil. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 3. 2011
Spisová značka: Sro/26199/P
Predmet podnikania (výber): výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopra…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mark Rollinger od 25. 2. 2026
    konateľ
  • Merisa Kane od 15. 3. 2024
    konateľ
  • Garrett TS Ltd od 16. 2. 2021
    spoločník
  • Garrett Transportation I Inc. od 16. 2. 2021
    spoločník
  • Daniel Matejko od 31. 1. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Garrett Motion Slovakia s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 156 % na 1,4 mil. € a tržby jej narástli o 8 % na 69,3 mil. €.

69,3 mil. €
Tržby
1,4 mil. €
Zisk
71,4 mil. €
Celkové výnosy
98,9 mil. €
Aktíva
24,3 mil. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
60,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,6 mil., 2022 1,9 mil., 2023 2,2 mil., 2024 561,5 tis., 2025 1,4 mil.20211,6 mil.20221,9 mil.20232,2 mil.2024561,5 tis.20251,4 mil.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 52,5 mil., 2022 56,7 mil., 2023 63,5 mil., 2024 64,3 mil., 2025 69,3 mil.202152,5 mil.202256,7 mil.202363,5 mil.202464,3 mil.202569,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 69,3 mil. € 1,4 mil. €
2024 64,3 mil. € 561,5 tis. €
2023 63,5 mil. € 2,2 mil. €
2022 56,7 mil. € 1,9 mil. €
2021 52,5 mil. € 1,6 mil. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok38,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok80,0 mil. €
  • Zásoby7,4 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky11,4 mil. €
  • Časové rozlíšenie13,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie3,5 mil. €
  • Fondy zo zisku350,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov19,0 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie1,4 mil. €
  • Rezervy1,4 mil. €
  • Dlhodobé záväzky4,0 mil. €
  • Krátkodobé záväzky67,8 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,4 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Garrett Motion Slovakia s. r. o. v konkurze?

Garrett Motion Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Garrett Motion Slovakia s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Garrett Motion Slovakia s. r. o. tržby 69,3 mil. €.

Je firma Garrett Motion Slovakia s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Garrett Motion Slovakia s. r. o. dosiahla zisk 1,4 mil. €.

Je Garrett Motion Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?

Garrett Motion Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Garrett Motion Slovakia s. r. o. sídli?

Garrett Motion Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Záborské 515, Záborské, 082 53.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026